Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Sanplast S.A. pomaga sportowcom
Data dodania: 07.05.15

Sportowe zmagania dostarczają kibicom na całym świecie ogromnych emocji - bez względu na to komu kibicujemy. Nieważne czy znajdujemy się na boisku, czy na hali - wszyscy czujemy przez tę chwilę niezwykłą więź. Sport ma bowiem niespotykaną moc przyciągania i łączenia ludzi.

 

20150505skoczek-wzwyz

 

 

Sportowe emocje nigdy nie były obce założycielom firmy Sanplast S.A. Niemalże od początku istnienia, z ramienia firmy wspierali oni nie tylko inicjatywy kulturalne, ale także utalentowaną młodzież, trenującą w lokalnych klubach.

 

W tym roku ich uwadze nie umknął więc osiemnastoletni lekkoatleta - Norbert Kobielski, który trenuje na co dzień w Miejskim Klubie Sportowym w Inowrocławiu. Nad systemem jego szkolenia czuwa Dariusz Niemczyn. W lutym Norbert, po raz drugi w swojej karierze, został halowym mistrzem Polski juniorów w skoku wzwyż. W krajowym konkursie organizowanym w Toruniu, chłopak pobił swój rekord życiowy o 2 cm, uzyskując wynik 220 cm. Warto dodać, że konkurs ten stał na wyjątkowo wysokim poziomie, bowiem aż siedmiu zawodników pobiło swoje rekordy. Dzięki determinacji, ogromnej pracy włożonej w przygotowania oraz dużemu skupieniu, Norbertowi udało się obronić tytuł w prawdziwie mistrzowskim stylu.

 

„W Norbercie widzimy duży potencjał. Jest niezwykle utalentowany i skupiony na swoich wynikach. Trzymamy mocno kciuki za tegoroczne starty, a także za jego występ w Rio w przyszłości.” – mówi Małgorzata Hulisz – Specjalista ds. Marketingu w firmie Sanplast S.A. „Dzięki takim ludziom jak Norbert, możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość. Wspierając zawodników na początku sportowej kariery, dajemy im podstawę do osiągania lepszych wyników.” – dodaje.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik