Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 12 okladka1

Świat Szkła 12/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

  Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 BUDMA 22a

Drzwi automatyczne DORMA ES200 EASY pełnią ważną rolę w serialu "Szpital"
Data dodania: 22.06.15

Automatyczne drzwi przesuwne DORMA ES200 EASY pełnią bardzo ważną rolę w popularnym serialu pt. "Szpital". Od poniedziałku do piątku, od godz. 18:00 do godz. 19:00, na ekranie telewizji TVN, mogą Państwo przyjrzeć się pracy naszych drzwi w szczególnie wymagających warunkach szpitalnych.

 

20150922Dorma zdjecie szpital

 Automatyczne drzwi przesuwne DORMA ES200 EASY w serialu "Szpital", fot. DORMA

 

Drzwi automatyczne usprawniają komunikację oraz stanowią ogromne ułatwienie dla wszystkich pacjentów i odwiedzających, w tym również dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo automatyczne otwarcie drzwi po przyjeździe karetki ułatwia przetransportowanie chorych, co usprawnia akcję ratunkową.

 

Podczas oglądania serialu możemy zaobserwować realia szpitalne z którymi zmagają się napędy. Dzięki regularnym konserwacjom przeprowadzanym przez autoryzowany serwis DORMA Polska, ES200 Easy sprawuje się w nich doskonale.

 

20150922Dorma zdjecie szpital2

 Automatyczne drzwi przesuwne DORMA ES200 EASY w serialu "Szpital", fot. DORMA

 

Cieszy nas to wyróżnienie! Jesteśmy dumni, że Świat Mediów docenił nasz wkład w usprawnienie kręcenia serialu, równocześnie pokazując jak ciężko pracują napędy w służbie zdrowia.

 

Jest to kolejny przykład, drzwi marki DORMA są uznanym rozwiązaniem dla budynków prywatnych, administracyjnych, hoteli, obiektów handlowych i oczywiście służby zdrowia, sprawdza się w każdej sytuacji!

 

Drzwi automatyczne firmy DORMA od lat znajdują zastosowanie w przychodniach i szpitalach. Są instalowane wszędzie, poczynając od podjazdu dla karetek oraz izbę przyjęć po wejścia na bloki operacyjne i sale operacyjne.

 

Zastosowanie w szpitalu automatycznych drzwi firmy DORMA to kompleksowe rozwiązanie łączące przyjazność dla użytkownika i atrakcyjny wygląd.

DORMA Polska zachęca do obejrzenia serialu stacji TVN pt. " Szpital", aby przyjrzeć się jak znakomicie pracują nasze napędy w ciężkich warunkach.

 

20150922Dorma image001

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik