Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 12 okladka1

Świat Szkła 12/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

  Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 BUDMA 22a

Producenci okien po raz ósmy ocenili dostawców systemów profili z PVC
Data dodania: 23.06.15

W marcu tego roku CAB, agencja badawcza specjalizująca się w badaniach rynku stolarki budowlanej, przeprowadziła wśród producentów okien już po raz ósmy badanie dotyczące opinii o dostawcach systemów profili okiennych z PVC. Swoje opinie wyraziło 220 producentów z całej Polski.

 

20150616 20 lat aluplast - tworzymy ramy


Badanie koncentrowało się na wskazaniu najważniejszych kryteriów, którymi kierują się producenci okien przy wyborze dostawców, jak również uzyskaniu opinii dotyczących postrzegania poszczególnych firm i marek. Jak wynika z badania głównymi kryteriami przy wyborze dostawcy profili PVC są wysoka jakość produktów, krótki czas realizacji zamówień, najlepsza relacja ceny do jakości oraz szeroka oferta produktowa.

 


Po raz kolejny aluplast został najwyżej oceniony w dwóch niezwykle istotnych kategoriach. Jako firmę której ofertę cechuje najlepsza relacja jakości do ceny na aluplast wskazało 28% ankietowanych, a jako firmę o najszerszej ofercie aluplast wskazało 34% badanych firm, co jest szczególnie cenne w kontekście cech wyboru dostawcy, wskazywanych przez producentów jako najistotniejsze.

 


Dodatkowo co trzeci ankietowany wskazywał firmę aluplast, jako najbardziej innowacyjnego dostawcę systemów okiennych z PVC oraz firmę oferującą produkty najwyższej jakości.

 

Dobrze ocenione zostały również różne aspekty współpracy z naszą firmą, a oceny powyżej średniej dla branży otrzymaliśmy m.in. w zakresie obsługi handlowej i wsparcia marketingowego oraz terminowości dostaw i jakości wsparcia technicznego.


więcej informacji: www.aluplast.com.pl

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik