Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Szkło - szlachetny element dekoracyjny łazienki
Data dodania: 26.06.15

W procesie aranżacji wnętrza łazienki należy pamiętać, by każdy nasz wybór był przemyślanym i zaplanowanym działaniem. Ten trudny proceder, skłania nas do balansowania między funkcjonalnością, a oceną wizualnego aspektu naszych decyzji. Najmniejszy detal wpływający na tę zależność może rozstrzygać o końcowym efekcie. Idealnym sposobem na uniknięcie błędów aranżacyjnych jest wykorzystanie materiału, który wybroni się zawsze i w każdym wnętrzu. Mowa o szkle.

 

20150623Sanplast DJ AVIV

 

 

Przez wieki, szkło zapewniało światło i ciepło. Obecnie występuje w naszym codziennym życiu, zarówno pod postacią niewielkich przedmiotów użytkowych, jak również ogromnych konstrukcji budowlanych. Duże, przeźroczyste tafle stwarzają poczucie większej przestrzeni i komfortu, jaki zapewnia oddziaływanie naturalnego światła. W łazience, szkło nadaje pomieszczeniu nowoczesny i niepowtarzalny charakter. Ten łatwy w utrzymaniu w czystości materiał tworzy estetyczne miejsce, w którym chce się przebywać, dlatego często wykorzystywany jest w nowoczesnych kabinach prysznicowych.

 

 20150623Sanplast KNDJ2 PRIII-sb-W0

 

Te najlepsze mają coraz bardziej oszczędną formę, przeźroczysta konstrukcja z minimalną ilością profili tworzy niemal niewidzialną przegrodę oddzielającą natrysk od reszty łazienki. Takie rozwiązanie sprawia, że pomieszczenie staje się przestronne i bardzo efektowne, doskonale sprawdza się więc zarówno w pięknych aranżacjach salonu kąpielowego, jak i niewielkich łazienkach. Szeroki wybór szklanych kabin znajdziemy w ofercie firmy Sanplast S.A., która od ponad 30 lat proponuje rozwiązania kąpielowe dostosowane do potrzeb każdego użytkownika.

 

20150623Sanplast KP2 PRIII-sb-W0

 


W bogatym portfolio tej firmy znajdziemy szereg propozycji dostosowanych nawet do najbardziej wymagającego wnętrza. Będą to zarówno samodzielne konstrukcje, jak i elementy do zabudowy wnęk lub stworzenia wygodnej przestrzeni do kąpieli na stojąco w wannie. Nowoczesne kabiny prysznicowe marki Sanplast wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego o optymalnej grubości. Tafle zabezpieczone są modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect, ograniczającą osadzanie się kamienia. Wysokie konstrukcje zabezpieczone są rozwiązaniami, mającymi na celu zapewnienie szczelności. W produktach tej marki znajdziemy również regulowane profile przyścienne pozwalające na zniwelowanie krzywizny ściany. Wszystkie te elementy łączą się ze szlachetnym materiałem stanowiąc niezwykle elegancką i funkcjonalną przestrzeń kąpielową.

 

20150623Sanplast KPP AVIV WP AVIV

 


Eleganckie, nowoczesne wzornictwo, wysokiej jakości materiały, możliwość dostosowania się do nietypowych wymiarów łazienki (indywidualne zamówienie), a także pieczołowite wykonanie oraz szeroka gama kształtów i wymiarów to wyróżniki kabin prysznicowych marki Sanplast. Dzięki dużym, przeźroczystym taflom szkła, każde wnętrze nabierze wyjątkowości, a my poczujemy się w nim niezwykle dopieszczeni.

 

20150623Sanplast P FREE cm sb W0

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także