Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 05 okladka

Świat Szkła 05/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Realizacja celów sprzedażowych Grupy Waryński lepsza od oczekiwań. Spółka sprzedała już większość z oferowanych obecnie mieszkań
Data dodania: 27.11.15

Grupa Waryński ma za sobą dobry rok. Pod względem realizacji planów sprzedażowych wyprzedza przyjęte założenia. Mieszkania z pierwszego etapu inwestycji Miasto Wola został już niemal w całości sprzedane. Nabywców znalazło także 60 proc. lokali z drugiego etapu, mimo że budowa ma zakończyć się dopiero jesienią 2016 roku. Spółce sprzyja korzystna koniunktura, która powinna się utrzymać w następnych kwartałach.

 

 

 

– To bardzo udany rok dla naszej Grupy. Wszystkie nasze plany sprzedażowe zostały bardzo szybko zrealizowane, a nawet przekroczone. Zakładaliśmy, że pewne projekty, kolejne ich etapy, uruchomimy dopiero w przyszłym roku, a już je rozpoczęliśmy – mówi agencji informacyjnej Newseria Inwestor Jarosław Jankowski, prezes zarządu Grupy Waryński.

Jak informuje, niemal wszystkie spośród 112 mieszkań dostępnych w ramach pierwszego etapu inwestycji Miasto Wola znalazły już swoich nabywców. Te z drugiego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest dopiero na IV kwartał 2016 roku, także zostały w większej części sprzedane.

– Na Stacji Kazimierz sprzedaż pierwszego etapu też jest już prawie w 90 proc. domkniętą, drugi sprzedaliśmy natomiast w 30 procentach. Zakładaliśmy, że te poziomy sprzedaży osiągniemy w przyszłym roku. Dzięki takiemu rozwojowi sytuacji jeszcze w tym roku uruchomimy sprzedaż kolejnego etapu Miasta Wola – wylicza Jankowski.

Prezes zarządu Grupy Waryński spodziewa się stabilizacji rynku w najbliższych kwartałach. Choć wzrost popytu powinien być niższy niż obecnie, to jednak koniunktura pozostanie znacznie lepsza niż jeszcze kilka lat temu.

Grupa Waryński w swojej ofercie ma także nieruchomości dla zamożnych klientów indywidualnych. Zdaniem Prezesa Grupy najważniejsze potrzeby zamożnych klientów to dogodna lokalizacja, bliskość środków komunikacji oraz wysoka jakość lokalu.

– Mówimy tu o mieszkaniach na ostatnich piętrach, tzw. penthousach. Siłą rzeczy w każdym bloku znajduje się jedno lub dwa mieszkania, które możemy w ten sposób pozycjonować, więc ta oferta dzisiaj będzie w naturalny sposób ograniczona – tłumaczy.

Jednak grupa klientów, do których adresowana jest taka oferta, również jest stosunkowo nieliczna.

– Obecnie swoje działania skupiamy na realizacji mieszkań dwu-, trzypokojowych, które oferujemy rodzinom, pragnącym rozpocząć już samodzielne życie w swoim mieszkaniu – wyjaśnia prezes Jankowski.

Grupa Waryński to jedna z pięciu spółek tworzących grupę funduszową MARS Real Estate. W portfolio funduszu znajdują się inwestycje deweloperskie o łącznej wartości ponad 800 mln złotych.

Jarosław Jankowski,  prezes zarządu, Grupa Waryński

źródło: newseria.pl

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik