Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 05 okladka1

Świat Szkła 05/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Przedstawiamy Nowości 2016 – z Czystą Przyjemnością
Data dodania: 22.01.16

Nowe pomysły, świeże koncepcje, młode trendy – to dzięki nim nasza oferta staje się z każdym rokiem coraz ciekawsza! Nie inaczej będzie i tym razem. Z dumą przedstawiamy kilka nowości, które zawitają do naszych łazienek w 2016 roku dzięki Sanplast SA.

 

20160112sanplast P TX5

 

 

Najważniejszym wyzwaniem kilku ostatnich miesięcy było stworzenie kompleksowego miejsca kąpieli pod prysznicem. Efekt tego zamierzenia to nowa seria kabin czterościennych z pełnym wyposażeniem – Classic II. Na czym polega wyjątkowość tego produktu? Wszystkie elementy prysznica są skompletowane, dzięki czemu klient nie musi kupować ani dobierać akcesoriów, takich jak brodzik, obudowa czy zestaw prysznicowy. Klucz tkwi w ich idealnym dopasowaniu. Classic II to nowoczesne i wygodne rozwiązanie dla klientów ceniących prostotę i jakość wykonania.

 

 


Sanplast SA rozszerzył także cieszącą się dużą popularnością serię kabin TX - kabiny asymetryczne i prostokątne tej serii dostępne są w nowych wymiarach. Producent zadbał także o wygodę klientów wprowadzając ergonomiczną kabinę typu Walk-in oraz drzwi typu DD. Tym samym seria TX wysunęła się na czołowe miejsce w ofercie producenta pod względem bogactwa rozwiązań prysznicowych. Co więcej, wraz z nową ofertą, cała seria TX5b dostępna jest z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect w standardzie.

 

20160112sanplast P-ALTIIa-sitodruk W18

 

 


Konstrukcje typu Walk-in cieszą się niegasnącą popularnością wśród inwestorów działających w sferze publicznej, ale zainteresowanie nimi rośnie także wśród klientów prywatnych. To właśnie w odpowiedzi na ich oczekiwania rozszerzono serię kabin Altus o ekskluzywny parawan, który z łatwością można dopasować do indywidualnych potrzeb. W tym roku konstrukcje kabin typu Walk-in staną się bardziej dostępne dla klientów poszukujących wyjątkowego komfortu codziennego użytkowania.

 


Ceniona przez klientów seria Free Line powiększy się o brodziki w nowych wymiarach. Wraz z nowym rokiem brodziki tej serii są również dostępne w czterech różnych głębokościach- 2,cm, 5cm, 9cm, 15 cm, aby umożliwić jeszcze lepsze dopasowanie, nawet najbardziej wymagającym klientom.

 

20160112sanplast KC-DJ CLII

 


Nowy rok niesie nowe rozwiązania nie tylko dla wielbicieli prysznica - seria Free Line wzbogaci się również o nową prostokątną wannę o komfortowych wymiarach 75x180 cm. Z pewnością docenią ją osoby pragnące korzystać z błogiego kąpielowego relaksu w zaciszu własnej łazienki. Największą zaletą tego modelu jest bowiem ponadprzeciętna wygoda, będąca naturalną konsekwencją przyświecającej nam filozofii Czystej Przyjemności. Naszym zdaniem wanna to nie tylko miejsce kąpieli, ale także pełnego relaksu i zmycia z siebie stresu i zmartwień – miejsce tylko dla Ciebie.

 


„Przygotowując dla naszych klientów nowości produktowe opieramy się na cennym doświadczeniu, które rośnie i procentuje z każdym kolejnym rokiem. Czerpiąc z własnych wieloletnich doświadczeń i inspirując się światowymi trendami designu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ponieważ dla nas jest to właśnie Czysta Przyjemność!” – dodaje Robert Rachowski Product Manager Sanplast SA.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik