Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Prawidłowy montaż drzwi zewnętrznych gwarancją bezpieczeństwa i komfortu użytkowania
Data dodania: 26.01.16

Drzwi zewnętrzne to niezwykle ważny element wyposażenia naszego domu. Z jednej strony stanowią zabezpieczenie przed niechcianymi gośćmi i czynnikami atmosferycznymi, z drugiej zaś są wizytówką mieszkania i ozdobą elewacji budynku. Dlatego przy ich wyborze musimy kierować się własnymi potrzebami, zwracać uwagę na estetykę i jakość wykończenia, możliwość zastosowania dodatkowych akcesoriów, a następnie zadbać o profesjonalny montaż.

 

20160122Stolbud Wloszczowa 2

 

 

Warto zatem przed decyzją o zakupie, zaznajomić się z bogatą ofertą rynkową, a także poznać zasady dobrze przeprowadzonego montażu, od którego zależy nasze bezpieczeństwo i wygodne użytkowanie drzwi. W ramach odbywającej się podczas Targów Budma 2016 Monteriady będziemy mogli zobaczyć jak wygląda prawidłowy montaż drzwi zewnętrznych zaprezentowany przez fachowców firmy Stolbud Włoszczowa.


Dlaczego ważny jest profesjonalny montaż?
Właściwy montaż drzwi może być przeprowadzony jedynie przez doświadczonych fachowców. Jest to niezmiernie istotne, jeśli chcemy, by nasze drzwi dobrze spełniały swoją funkcję i służyły nam przez długie lata.


Prawidłowo zamontowane drzwi powinny przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo mieszkańcom. Mają również gwarantować komfort akustyczny, a więc chronić przed hałasem dochodzącym z zewnątrz budynku bądź klatki schodowej. Bardzo ważną cechą dobrze zamontowanych drzwi jest także zapewnienie komfortu cieplnego we wnętrzu mieszkania. Ciepłe powietrze nie powinno uciekać przez nie na zewnątrz, a wilgoć gromadzić się wewnątrz budynku. Kiedy zaś montaż zostanie przeprowadzony nieprawidłowo, możemy mieć problemy z zamykaniem i otwieraniem drzwi.

 

20160122Stolbud Wloszczowa 3

 

Jeśli zatem skorzystamy z pomocy fachowców, nie tylko uzyskamy gwarancję użytkowania, ale również unikniemy skutków własnych błędów wynikających z braku doświadczenia. Aby nasze drzwi dobrze spełniały swą funkcję, odznaczały się trwałością i niezawodnością montaż musi być bardzo starannie wykonany oraz dobrany do rodzaju drzwi, a także tego czy montuje się je podczas wznoszenia ściany czy też w istniejącym już otworze, na przykład gdy chcemy wymienić stare drzwi na nowe. Doskonałą okazją do obejrzenia etapów fachowo przeprowadzonego montażu jest Monteriada podczas Targów Budma 2016.


Profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych – zobacz pokaz przygotowany przez monterów Stolbud Włoszczowa
Monteriada to Edukacyjne Pokazy Dobrego Montażu organizowane podczas największych w Polsce targów budownictwa Budma 2016, odbywających się w dniach: 2-5 lutego 2016 w Poznaniu. Oprócz wyrobów renomowanych producentów, zwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia profesjonalnych sposobów montażu okien, drzwi i bram z udziałem partnerów kampanii Dobry Montaż.


Jednym z partnerów Monteriady jest Stolbud Włoszczowa. Specjalnie dla zwiedzających Targi monterzy firmy przedstawią kolejne etapy fachowego montażu drzwi zewnętrznych z wykorzystaniem nowoczesnych systemów montażowych, mocowań oraz narzędzi dostarczonych przez firmy uczestniczące w Monteriadzie. Prezentacje odbędą się w hali nr 5 na profesjonalnie przygotowanym stoisku nr 73 w terminach: 02.02.2016 godz. 12.25-13.15, 03.02.2016 godz. 12.50-13.40, 04.02.2016 godz. 14.45-15.35 oraz 05.02.2016 godz. 10.15-11.00.

 

20160122Stolbud Wloszczowa


Podczas prezentacji monterzy opowiedzą o wykorzystywanych przez siebie produktach. Na stoisku będą także obecni eksperci Stolbud Włoszczowa, którzy udzielą odpowiedzi na pytania zwiedzających dotyczące oferty firmy. Całość można będzie również oglądać na żywo na znajdującym się tu dużym ekranie, dzięki czemu zainteresowani zobaczą szczegóły poszczególnych etapów montażu.


Tylko prawidłowo przeprowadzony montaż drzwi zewnętrznych daje nam gwarancję zadowolenia z użytkowania. Aby się o tym przekonać możemy na własne oczy zobaczyć ten proces, skorzystać z porad fachowców i poznać ofertę najlepszych na rynku produktów. Zbliżająca się Monteriada jest najlepszą do tego okazją!


Stolbud Włoszczowa/ KORONEA Group, www.stolbud.pl