20200131a-SWIAT-SZKLA-HALIO-750x100-V3-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

Canon podczas RemaDays 2016: prezentacja najnowszej serii wydajnych ploterów płaskich UV Océ Arizona 1200 i kompleksowego środowiska druku
Data dodania: 12.02.16

 Podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2016 (16-18 lutego) Canon zaprezentuje najnowszą serię profesjonalnych ploterów płaskich UV Océ Arizona 1200, zaprojektowaną na potrzeby dostawców usług druku, którzy chcą odkryć pełen potencjał możliwości produkcyjnych – od druku materiałów ekspozycyjnych i podświetlanych reklam, grafik artystycznych, po drukowanie na szkle, meblach czy kafelkach (na potrzeby branży wnętrzarskiej).

 

20160202OceArizona wydruki na szkle

 

Uczestnicy targów, którzy odwiedzą stoisko Canon (hala F, stoisko P28) będą mogli wraz z ekspertami firmy przyjrzeć się kompleksowemu procesowi produkcji materiałów reklamowych i ekspozycyjnych – od tworzenia zdjęć, przez profesjonalną obróbkę, aż po wydruk z wykorzystaniem różnorodnych mediów.

20160202Oce Arizona 1200 1

Nowa generacja ploterów UV
Plotery Océ Arizona nowej serii 1200 odpowiadają na potrzeby dostawców usług druku, którzy dążą do podniesienia efektywności i jakości produkcji oraz chcą otworzyć się na nowe obszary działalności biznesowej. Zastosowana w urządzeniach architektura stołu płaskiego stanowi najbardziej uniwersalną platformę do druku wielkoformatowego. Dostawcy usług druku mogą drukować m.in. na płótnie, drewnie, powierzchniach ceramicznych czy szkle. Dodatkowo, urządzenia pozwalają na nakładanie kilku warstw atramentu dla uzyskania zadruku wysokiej gęstości, lub do wydruków z efektem tekstury, takich jak opakowania czy okładziny ścienne. Dzięki temu dostawcy usług druku, niezależnie od branży dla jakiej świadczą usługi, mogą odkryć pełen potencjał możliwości produkcyjnych.

20160202Oce Arizona 1200 2

Głównym punktem stoiska Canon będzie strefa druku, choć nie zabraknie też rozwiązań z zakresu profesjonalnej fotografii czy filmowania. W działaniu będzie można zobaczyć rozwiązania, takie jak:
- Seria Océ Arizona 1200 – najnowsza i najbardziej innowacyjna generacja ploterów wielkoformatowych w portfolio Canon. Oferuje niemal nieograniczone możliwości druku na niestandardowych mediach.
- Océ ColorWave 700 – kolorowy ploter wielofunkcyjny do zastosowań graficznych i CAD/GIS, który pozwala uzyskać odporne na działanie wody wydruki o wysokiej jakości.
- Canon imagePROGRAF PRO-1000 – najnowsza, szybka drukarka fotograficzna A2 do zastosowań kreatywnych, zaprojektowana z myślą o zawodowych fotografach, projektantach, grafikach i szkołach artystycznych.
- Canon imagePROGRAF 6400S / 6400SE / 6450 oraz imagePROGRAF 8400 – plotery wielkoformatowe odpowiadające na potrzeby branży artystycznej, handlowej i poligraficznej.
- Canon imagePRESS C600i – kolorowy system druku produkcyjnego dla biur, drukarni cyfrowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniający profesjonalną jakość wydruków z wykorzystaniem szerokiej gamy mediów.

 

Profesjonalne środowisko produkcyjne
Obok profesjonalnych rozwiązań druku, na stoisku Canon zostaną także zaprezentowane najnowsze rozwiązania do rejestrowania obrazu: profesjonalne lustrzanki Canon EOS 5DS i 5DS R z rewolucyjną 50,6-megapikselową matrycą CMOS, a także EOS 5D Mark III – jedna z najbardziej uznanych lustrzanek cyfrowych Canon. Ponadto, z myślą o osobach zajmujących się produkcją wideo, dostępne będą profesjonalne modele kamer cyfrowych: w tym produkty dla niezależnych operatorów EOS C100 Mark II oraz Canon XC 10 – kompaktowa i łatwa w użyciu kamera 4K z 10-krotnym zoomem.

 

20160202Oce imagePRESS C600i


Na stoisku będzie można także przyjrzeć się procesowi przygotowania materiałów do druku wielkoformatowego. Eksperci Canon zaprezentują możliwości zaawansowanego sterownika druku Mirage Canon Edition oraz Mirage Master Edition, a także pokażą przykładowe projekty i odpowiedzą na pytania odwiedzających.


Z myślą o klientach biznesowych, po raz pierwszy w Polsce, zostanie zaprezentowana najnowsza wersja oprogramowania wspierającego wielokanałowe kampanie marketingowe dla przedsiębiorstw – DirectSmile CrossMedia. To narzędzie, które umożliwia projektowanie i zarządzanie przebiegiem całej kampanii oraz analizę zachowań użytkowników w oparciu o dane np. na temat ich lokalizacji.

 

20160202Oce imagePROGRAF wydruki artystyczne


„Targi RemaDays to doskonałe miejsce, aby zaprezentować nasze nowości – przede wszystkim najnowszą generację innowacyjnych ploterów płaskich UV Océ Arizona 1200 – i pokazać ich działanie w ramach zintegrowanego procesu cyfrowego przetwarzania obrazu. Wykorzystując pełną gamę nowoczesnych rozwiązań Canon – od aparatów cyfrowych, przez profesjonalne oprogramowanie, po najnowocześniejsze technologie druku – możemy w jednym miejscu pokazać cały proces produkcji materiałów o charakterze reklamowym i ekspozycyjnym, jak również zaprezentować efekty tej pracy.

 

Mamy bowiem nadzieję, że promocja różnorodnych zastosowań zainspiruje wielu uczestników targów do poszukiwania nowych szans biznesowych, o których powodzeniu decyduje zarówno ciekawy pomysł, jak również możliwości technologiczne – mówi Rafał Osiekowicz, dyrektor marketingu w dziale rozwiązań wielkoformatowych, Canon Polska.

 

Strefa Canon będzie otwarta dla zwiedzających w dniach 16-18 lutego. Zapraszamy na stoisko P28 w hali F w centrum targowym WARSAW EXPO w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62.


Szczegółowe informacje nt. targów dostępne są na stronie: www.remadays.com