Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Premium Termo - niezawodne i eleganckie drzwi wejściowe
Data dodania: 25.02.16

Drzwi wejściowe zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu. Dlatego ich wybór powinien być dobrze przemyślany, a parametry i wygląd dobrane do potrzeb mieszkańców i architektury domu.

 

20160222Premium

 

 

Większość z nas oczekuje by poszczególne elementy wyposażenia były funkcjonalne i równocześnie prezentowały się elegancko. Drewniane drzwi Premium Termo firmy Stolbud Włoszczowa są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią obie zalety.

 

20160222Premium drzwi wejściowe zewnetrzne

 

Z jednej strony zapewniają bezpieczeństwo, komfort cieplny i akustyczny, z drugiej są wspaniałą ozdobą elewacji, komponując się znakomicie z aranżacją wnętrz.

20160222Premium Dz31 Bresso Dwudzielne

 Bezpieczeństwo i wygoda

Drzwi wejściowe mają przede wszystkim chronić mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi. Premium Termo wyposażono w wysokiej jakości nowoczesne systemy okuciowe. W drzwiach zastosowano automatyczną wielopunktową zasuwnicę antywłamaniową i zawiasy z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach.

 

20160222Premium DZ 5 DUBLIN dwudzielne

 

Można także zastosować jako dodatkowe wyposażenie elektrozaczepy, samozamykacze i kontaktrony, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. W standardzie Premium Termo posiadają antywłamaniowy zestaw dwuszybowy o ograniczonej widoczności reflex brąz. Klienci wyjątkowo wymagający uzyskają możliwość wykorzystania pilota bądź innych urządzeń do sterowania otwarciem drzwi.

 

20160222Premium DZ 32 IMPERIA Z DOSTAWKAMI BOCZNYMI

 

Ciepło i oszczędnie
Zapewnienie komfortu cieplnego to kolejna bardzo ważna cecha dobrych drzwi wejściowych. Premium Termo charakteryzujące się stabilnością i szczelnością, odznaczają się wysokim poziomem izolacyjności termicznej. To drzwi energooszczędne, ich współczynnik Rw wynosi 1,3 W/(m²•K), co pozwala na znaczne zmniejszenie strat ciepła, a tym samym przekłada się na wymierne oszczędności w budżecie domowym. Wypełnienie drzwi stanowią drewniane wkłady termiczne oraz ciepłe, antywłamaniowe zestawy szybowe.

 

20160222Premium DZ 11 Turyn B Meranti

 

Drzwi wyposażono również w próg aluminiowy z wkładką termiczną. Dodatkowo Premium Termo pokryte są czteropowłokowym, wodorozcieńczalnym, ekologicznym lakierem, który zabezpiecza drewno przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Wszystkie te cechy drzwi wpływają doskonale na jakość życia mieszkańców i zadowolenie z użytkowania.

 

20160222Premium DZ 21 BOLONIA Z SZYBAMI dwudzielne


Szeroki wybór i elegancja
Premium Termo mogą występować w wersji jedno lub dwudzielnej, z dostawkami bocznymi i nadstawkami górnymi. Wybór zależy od potrzeb przyszłych użytkowników. Szersze umożliwią bardziej komfortowe wchodzenie i wnoszenie sprzętów. Drzwi dostępne są również w wariantach: otwierane do wewnątrz i na zewnątrz. Te ostatnie zagwarantują więcej miejsca w przedsionku. Warto zamontować wówczas zadaszenie, by zimą, podczas dużych opadów śniegu uniknąć problemów z ich otwieraniem, a także odbojnik, który podczas silnego wiatru uchroni drzwi przed wyrwaniem z zawiasów.

 

20160222Premium DZ 7 MAJORKA

 

Premium Termo oparte na konstrukcji ramowej posiadają skrzydła o grubości 68, 78 i 92 mm. Materiałem, który służy do produkcji drzwi jest drewno sosnowe, dębowe i meranti. Wzbogacone o elementy - takie jak szkło przeźroczyste, refleksyjne, witraże, ornamenty czy szkło mleczne są niepowtarzalną ozdobą elewacji i wnętrza domu. Różnorodność wzorów pozwala na dopasowanie drzwi do gustu mieszkańców i architektury budynku, a szeroka gama kolorów, transparentnych lub kryjących wg palety RAL, umożliwia stworzenie idealnej kompozycji z oknami.

 

20160222Premium DZ 20 ATENY


Drzwi Premium Termo to połączenie najwyższej jakości materiałów i praktycznych rozwiązań z estetycznym wyglądem. Niezawodne i eleganckie są idealnym rozwiązaniem do każdego nowoczesnego domu.

20160222Premium DZ12 Mediolan

więcej:  www.stolbud.pl