Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Czym przesłonić duże okna?
Data dodania: 25.05.16

Rolety wolnowiszące to najbardziej uniwersalna przesłona okien, pasująca do różnych stylów wnętrz. W tradycyjnych sprawdzają się jako praktyczne uzupełnienie ozdobnych zasłon, a w nowoczesnych jako samodzielna dekoracja, idealnie komponująca się z ich oszczędnym wystrojem.

 

20160505Rolety wolno wiszace ANWIS 1

 

 


Ze względu na swoją prosta konstrukcję rolety wolnowiszące świetnie nadają się do zasłaniania dużych szklanych powierzchni, typowych dla współcześnie budowanych domów. Niemal przeszklone ściany mają wiele zalet: wtapiają budynki w otaczający je krajobraz, nadają im lekkości i wpuszczają do środka mnóstwo światła, które rozjaśnia i ociepla pomieszczenia oraz optycznie je powiększa. Żeby jednak nadmiar słońca nie stał się utrapieniem, ogromne okna trzeba zasłaniać. Tylko czym?

 

20160505Rolety wolno wiszace ANWIS 2

 


Najlepszym rozwiązaniem są rolety wolnowiszące firmy ANWIS. Znakomicie wpisują się nie tylko w nowoczesną architekturę, ale także w najmodniejsze obecnie style urządzania wnętrz - skandynawski i minimalistyczny, które cechuje taka sama elegancka prostota. Charakterystyczna jest dla nich również stonowana kolorystyka z dominującą bielą. Dlatego radzimy z bogatej oferty firmy wybrać tkaninę w jasnych odcieniach, która wraz ze ścianami tworzy idealne tło dla nowoczesnego wnętrza.

 

20160505Rolety wolno wiszace ANWIS 3

 

Do wyboru mamy tkaniny różniące się przejrzystością o jednakowym lub różnym splocie. Rolety w mniej nasłonecznionych dolnych oknach można uszyć z tkaniny rozpraszającej światło a te w górnych, przez które wpada najwięcej słońca - z zaciemniającej. Bez obaw, nie ubrudzą się szybko - po przetarciu wilgotną szmatką nie pozostanie nawet ślad kurzu, dzięki specjalnej impregnacji tkaniny.

 

20160505Rolety wolno wiszace ANWIS 4

 


Regulowanie dopływu naturalnego światła do wnętrza ułatwia sterowanie elektryczne rolet. Aby je opuścić lub podnieść do optymalnej pozycji, wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk w pilocie. Roleta sterowana elektrycznie może być zatrzymana w dowolnej pozycji na oknie, łatwiej można więc kontrolować ilość przenikającego światła słonecznego.


Zapraszamy do obejrzenia filmu z realizacji: https://www.youtube.com/watch?v=GuProjjBlrM

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik