Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

„Diamenty Stolarki” na targach Warsaw Build 2016
Data dodania: 30.05.16

 Rusza trzecia edycja konkursu wzorniczego „Diamenty Stolarki” organizowanego z myślą o producentach stolarki otworowej. Nabór zgłoszeń rozpoczyna się 23 maja br. Wyróżnione wyroby będzie można obejrzeć podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016, które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Warszawie.

 

20160525Diament Stolarki 2016 logo1

 

 

Konkurs „Diamenty Stolarki” ma na celu podkreślenie roli jaką na współczesnym runku odgrywa ciekawy design produktów stolarki budowlanej. Niezależne Jury złożone z ekspertów branży, architektów, a także potencjalnych nabywców, zgromadzonych na targach Warsaw Build 2016, wyróżni najlepszych producentów w kategoriach: okna, drzwi, bramy garażowe oraz osłony okienne. Wyroby zgłoszone do konkursu będą oceniane pod kątem innowacyjnego wzornictwa i nowatorskich rozwiązań.

 


Finaliści zaprezentują się w strefie konkursowej targów, w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas IV Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2016. Wydarzenie jest największą w regionie okazją do spotkań dla przedstawicieli branży budowlanej: inwestorów, architektów, producentów materiałów budowlanych i montażystów z całego świata. Równolegle na stronie internetowej organizatora www.warsawbuild.pl odbywać się będzie głosowanie internautów.


„Polski rynek docenia wysoką jakość i estetykę produktu, dlatego czynnikiem wyróżniającym coraz częściej staje się design stolarki, jej przemyślana forma i struktura, dostosowywana do współczesnych potrzeb konsumenckich” – mówi Anna Rabiej, organizator Warsaw Build 2016. „Poprzez konkurs Diamenty Stolarki chcemy pokazywać trendy wzornicze i propagować innowacyjność w wykonaniu okien, drzwi i bram, a najciekawsze produkty wyróżniać. Wśród ubiegłorocznych laureatów znalazły się firmy, takie jak Vikking, Petecki, Akant czy Alkazar”.


Udział w konkursie „Diamenty Stolarki” jest bezpłatny.  Dodatkowe informacje i regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej http://warsawbuild.pl/Konkursy/Diamenty-Stolarki.aspx.