Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Nowe perspektywy dla fotowoltaiki w Europie
Data dodania: 19.02.17

20170217renexpo inerg image004Grupa REECO pozyskuje nowe rynki w Europie

Od 20 lat grupa REECO poprzez swoje targi i kongresy w Europie oferuje produ-centom, planistom i instalatorom, samorządom i inwestorom aktualną platformę informacyjną i kontaktową na temat fotowoltaiki. Targi Grupy REECO są cenionymi wydarzeniami specjalistycznymi, na których prezentowane są innowacyjne tematy i produkty z branży fotowoltaiki. Poprzez targi w Austrii, Polsce, w Serbii oraz Bośni i Hercegowinie REECO zadamawia fotowoltaikę na tamtejszej młodej scenie i reżyseruje niejako kontakty pomiędzy miejscowymi i zagranicznymi partnerami.

 

 

Fotowoltaice będą poświęcone następujące wydarzenia targowe Grupy REECO: InE-nerg® OZE + Efektywność Energetyczna we Wrocławiu, RENEXPO® WATER & ENERGY w Belgradzie, RENEXPO® Poland w Warszawie, RENEXPO® BiH w Sara-jewie oraz RENEXPO® PV & Energy Storage w Salzburgu.

 

Targi InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna (11 - 12 kwietnia 2017r, Wrocław) są miejscem, gdzie można zaczerpnąć najświeższych informacji na temat polskiej branży PV prosto od profesjonalistów i ekspertów tej dziedziny.

 

W ramach targów firma REECO wraz z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki organizuje po raz drugi Warsztaty: ''Fotowoltaika - jak właściwie inwestować jak właściwie instalować''. Eksperci z branży pokażą, jak należy właściwie instalować, jakich błędów unikać.

 

Kolejną imprezą skupiającą międzynarodowych specjalistów i ekspertów branży foto-woltaicznej będą targi RENEXPO® WATER & ENERGY w Belgradzie, które odbędą się w dniach 25 - 27 kwietnia br. Podczas tego wydarzenia odbędzie się m.in. 1. Mię-dzynarodowa Konferencja Fotowoltiaki. Konferencja będzie obejmować przegląd rozwoju rynków PV w Europie i na świecie. Zostaną przedstawienie możliwości rozwo-ju PV w Serbii, Macedonii, Czarnogórze Bośni i Hercegowinie.

 

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland w Warszawie to od wielu lat najważniejsze miejsce spotkania branży fotowolta-icznej z Polski i nie tylko. To tutaj po raz kolejny w dniach 25 - 27 października br. zgromadzi się największa ilość firm z branży fotowoltaicznej w Polsce. Po raz siódmy odbędzie się we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce i Forum PV. "Na RENEXPO® Poland nie może zabraknąć nikogo, kto zajmuje się fotowoltaiką i jest zainteresowany wejściem na polski rynek albo już na nim czynnie działa", mówi Project Manager RENEXPO® Poland, Mał-gorzata Bartkowski

 

RENEXPO® BiH w Sarajewie tworzy platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w branży OZE, a w tym m.in. fotowoltaiki w regionie. W ramach targów planowane jest Forum PV, podczas którego firmy zaprezentują najnowsze informacje i trendy z branży. "Rynek krajów bałkańskch nie jest łatwy, jednak bardzo obiecujący i dlatego REECO zdecydowało się na swoja obecność. Chcemy umożliwić naszym klientom wejście na nowy rynek o ogromnym potencjale, zgodnie z hasłem przewodnim Grupy REECO - otwieramy drzwi i budujemy mosty" podkreśla Johann Georg Röhm, prezes Grupy REECO.

 


RENEXPO® PV & EnergyStorage w Austrii to targi i konferencje prezentujące au-striacki rynek PV. W tym roku odbędą się po raz trzeci w dniach 29 - 30 listopada w Salzburgu. Targi te stały się platformą wymiany doświadczeń i know-how. Tradycyjnie podczas RENEXPO® PV EnergyStorage, oprócz zapoznania się z produktami prezen-towanymi na stoiskach targowych, goście będą mieli również możliwość wzięcia udzia-łu w konferencji Fotowoltaika w praktyce dla profesjonalistów oraz w kongresie na temat magazynów energii.

 

Terminy  targów:

 

20170217renexpo1

 

20170217renexpo1a

 

20170217renexpo1b

 

20170217renexpo1c

 

20170217renexpo1d

 

20170217renexpo1e

 

20170217renexpo1f

 

20170217renexpo1g

 

 

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik