Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

konferencja webinarium 2021 

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Grupa SAINT-GOBAIN w prestiżowym gronie firm wyróżnionych Certyfikatem TOP EMPLOYER GLOBAL
Data dodania: 16.03.17

Saint-Gobain otrzymała prestiżowe wyróżnienie Top Employer Global nadawane przez Instytut Top Employers, międzynarodową instytucję badającą najlepsze praktyki w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Grupa znalazła się w gronie 10 firm z całego świata, które otrzymały ten zaszczytny tytuł.

 

Saint-Gobain wyróżniono między innymi za tworzenie wyjątkowych warunków pracy i dobrze przemyślany system zarządzania wynikami. Grupa ponownie znalazła się wśród najlepszych pracodawców w Europie, Ameryce Północnej i rejonie Azji i Pacyfiku, otrzymując tytuły „Top Employer Europe”, „Top Employer North America” i „Top Employer Asia-Pacific”.

 

20170311Top Employer Poland 2017

 

20170311Top Employer Europe 2017

 

20170311Top Employer Global 2017

- Rozwijamy standardy w zakresie zatrudnienia oraz dajemy szeroki dostęp pracownikom do potrzebnych informacji i narzędzi wspierających proces samodoskonalenia zawodowego – wyjaśnia Magdalena Krupa, Dyrektor HR w Delegaturze Saint-Gobain na Polskę, Rumunię, Bułgarię i Turcję. Uzyskanie certyfikacji Top Employers 2017 jest dowodem na to, że Saint-Gobain spełnia bardzo wysokie normy, tworzy dogodne warunki rozwoju i przyjazne środowisko pracy. Co ważne, nie jest to pierwszy raz kiedy Grupa otrzymuje to prestiżowe wyróżnienie, oznacza to, że konsekwentnie, od wielu lat, Saint-Gobain należy w Polsce i w Europie do grona najlepszych pracodawców – uzupełnia Magdalena Krupa.

 

Top Employers Institute przyznaje wyróżnienia Top Employer Global firmom, które otrzymały certyfikaty w przynajmniej 20 państwach na kilku kontynentach. Na potrzeby tegorocznych nagród, eksperci instytutu zweryfikowali sześćset aspektów praktycznych związanych z warunkami pracy oraz wskaźników
w każdym z 28 państw, które obejmował certyfikat, czyli w: Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Kolumbii, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Malezji, Meksyku, Holandii, Polsce, Rumunii, Republice Południowej Afryki, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwecji, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych.

 

Na przyznanie wyróżnienia Saint-Gobain miały wpływ następujące czynniki: strategia rozwoju talentów, planowanie zatrudnienia, wdrażanie nowych pracowników (on-boarding), szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia, a także kultura pracy.

 

- Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Grupa Saint-Gobain tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy – mówi Magdalena Kusik, Country Manager Poland w Top Employers Institute.

 

Aby dowiedzieć się więcej o Top Employers Institute oraz certyfikacji Top Employers, proszę odwiedzić: www.top-employers.com.

Więcej informacji na temat Saint-Gobain znaleźć można na stronie  www.saint-gobain.pl

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik