Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Bezkompromisowy design i zaskakująca funkcjonalność, czyli nowe aluminiowe modele drzwi zewnętrznych DAKO
Data dodania: 19.06.17

20170622drzwi pokaz-slajdow-2Drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu. To właśnie na nie zwracają uwagę wszyscy wchodzący, dlatego ich wygląd powinien zachęcać do przekroczenia progu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma DAKO wprowadziła do swojej oferty aż 33 nowe modele aluminiowych drzwi zewnętrznych (pełna oferta liczy obecnie 54 modele). Staranie dobrana kolorystyka, dbałość o najmniejsze detale i zaskakująca funkcjonalność sprawiają, że drzwi DAKO wyróżniają się bezapelacyjną klasą i nowoczesnym designem.

Drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu. To właśnie na nie zwracają uwagę wszyscy wchodzący, dlatego ich wygląd powinien zachęcać do przekroczenia progu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma DAKO wprowadziła do swojej oferty aż 33 nowe modele aluminiowych drzwi zewnętrznych (pełna oferta liczy obecnie 54 modele). Staranie dobrana kolorystyka, dbałość o najmniejsze detale i zaskakująca funkcjonalność sprawiają, że drzwi DAKO wyróżniają się bezapelacyjną klasą i nowoczesnym designem.

 

20170622drzwi pokaz-slajdow-2

 


Drzwi zewnętrzne z oferty DAKO powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, gwarantujących doskonałe parametry izolacyjności termicznej i akustycznej, a także komfortowe i bezawaryjne użytkowanie. Posiadają optymalne parametry użytkowe, dzięki którym możemy w pełni cieszyć się ciepłem, ciszą i bezpieczeństwem w naszym domu.

 


Oprócz wysokiej funkcjonalności drzwi zewnętrze to także istotny element każdego budynku, który podkreśla wygląd elewacji i nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Drzwi powinny być idealnie dobrane do stylu domu, jak i pozostałych elementów stolarki czy dachówki.

 

20170622drzwi pokaz-slajdow-3

 

 

Firma DAKO w swojej ofercie posiada szeroką gamę atrakcyjnych i różnorodnych modeli, doskonale komponujących się z tradycyjnym designem, jak i nowoczesną stylistyką, wpisujących się w trzy nurty stylistyczne:

 

Nowoczesny – drzwi zewnętrzne wykonane z paneli zdobionych w przefrezowania. W standardzie wyposażone w aplikacje ze stali nierdzewnej matowej, szczotkowanej, prostokątne przeszklenia oraz dekory. Nieszablonowe propozycje w bogatym wyposażeniu, gdzie główną rolę gra wielopoziomową geometria i oryginalne zdobienia.


Minimalistyczny - drzwi zewnętrzne wykonane z paneli pełnych (nieprzeziernych). Można wyposażyć je w ozdobne przefrezowania oraz intarsje. Charakteryzuje je minimalistyczny design, idealnie wpisujący się w obecne trendy.


Skandynawski - drzwi zewnętrzne wykonane z paneli pełnych (nieprzeziernych) lub paneli przeziernych z jedną szybą. Można wyposażyć je ozdobne przefrezownia oraz dekory. Minimalistyczny design projektów przełamany subtelnymi zdobieniami.

 

20170622drzwi pokaz-slajdow-4

 


Nowe modele aluminiowych drzwi zewnętrznych DAKO występują w bogatym wyposażeniu standardowym obejmującym bezpieczne szyby obustronne oraz poszerzenia podprogowe, gwarantujące poprawny montaż.


Uwagę przyciągają nowe modele klamek i pochwytów, w tym niezwykle oryginalne pochwyty drewniane i o nietypowym, łukowym kształcie. Nowe rozwiązania umożliwiają montaż w pochwytach ukrytego przycisku, dzwonka lub czytnika linii papilarnych oraz otwieranie drzwi za pomocą klawiatury kodowej z czytnikiem Bluetooth, pilota lub transponderów.


Drzwi zewnętrze z oferty DAKO to nowe możliwości zdobień i bogata kolorystka dostępna w większej gamie produktów. Ich wysoka funkcjonalność i niepowtarzalny design doskonale wpisują się obecne trendy architektoniczne oraz indywidualne preferencje mieszkańców.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik