Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

konferencja webinarium 2021 

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Q-RAILING I BOHLE AMERICA ŁĄCZĄ SIŁY
Data dodania: 29.06.17

20170622q railing bohle---FBQ-railing z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z nowym partnerem Bohle America, wiodącym producentem i dystrybutorem profesjonalnych produktów i materiałów szklanych. Dzięki tej współpracy klienci w całych Stanach Zjednoczonych będą mogli zakupić najlepsze systemy poręczy i balustrad całoszklanych przez sieć Bohle.

 

"Bohle America jest dumne z tego, że jest kojarzone z najlepszymi produktami, które nie tylko mają wyjątkową jakość lecz również oferują zdecydowanie lepszą wydajność dla profesjonalistów zajmujących się produktami ze szkła.”, mówi Gareth Francey, prezes Bohle America. „Produkty od Q-railing, ich piękny design, nieskazitelna jakość i bezkompromisowe bezpieczeństwo są dla nas bardzo ważne i dlatego z przyjemnością zaproponujemy te produkty wszystkim naszym klientom w całych Stanach Zjednoczonych.”

 

Thomas Sixt, Dyrektor ds. Sprzedaży Q-railing na terenie Ameryki Północnej dodaje: „Q-railing jest marką globalną, jednak dążymy do tego by sprostać potrzebom lokalnych klientów na konkretnym rynku. Razem z Bohle, naszym zaufanym i wiarygodnym partnerem jesteśmy w stanie zapewnić tu na miejscu usługi doskonałej jakości dla naszych międzynarodowych designerskich systemów poręczy. Bohle, tak jak my sami dąży do zapewnienia najlepszej jakości usług w branży budowlanej.” Wszystkie systemy Q-railing zaprojektowane są tak by spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. „Dzięki szczegółowym testom instytucje i wiodące międzynarodowe organizacje ds. certyfikacji przyznały produktom i systemom certyfikaty bezpieczeństwa. Systemy poręczy służą zabezpieczeniu przed upadkiem, a Q-railing traktuje bezpieczeństwo bardzo poważnie.”, stwierdza Sixt.

 

Amerykańskie standardy budowlane
Oferty Q-railing realizowane przez Bohle przechodzą testy zgodności z IBC, Miami-Dade, FBC i ASTM, i dotyczą wielu opcji w pełni zintegrowanych systemów poręczy tak by spełniały praktycznie wszystkie potrzeby jakie spełnić musi poręcz całoszklana. Projekty Q-railing realizowane są na całym świecie i mają wiele zastosowań: od umieszczonych wewnątrz budynków w biurach do zewnętrznych zastosowań w budynkach użyteczności publicznej, w lokalizacjach komercyjnych i mieszkaniowych.

 

20170622q railing bohle

----------

O Q-railing
Q-railing ma swoją amerykańską siedzibę w Tustin w Kalifornii i jest obecnie jedną z najbardziej dynamicznie i szybko rozwijających się firm z branży systemów poręczy i balustrad na świecie. Każdy nowo zrealizowany projekt na świecie sprawia, że renoma jeśli chodzi o doskonałość projektów Q-railing rośnie z dnia na dzień.

 

W zakresie balustrad, poręczy i balustrad całoszklanyh Q-railing oferuje szeroki asortyment projektów. Można je wykorzystać jako balustrady i poręcze na schodach, jak również jako balustrady ochronne na balkonach i wyższych kondygnacjach. Znaleźć je można w prywatnych domach, sklepach i biurach, jak i w dużych budynkach użyteczności publicznej takich jak muzea, baseny czy lotniska.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik