Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Letnia promocja Vetrex w trzech odsłonach
Data dodania: 23.08.17

Do końca września wybrane produkty z oferty Vetrex można zakupić w atrakcyjnie obniżonych cenach

Dla wielu z nas letnie tygodnie to czas urlopów, wyjazdów na wakacje i odpoczynku. Do tej grupy trudno zaliczyć montażystów stolarki otworowej, którzy w sezonie letnim są wyjątkowo zajęci. Sporo osób, chcąc wykorzystać sprzyjające warunki pogodowe, decyduje się na prze-prowadzenie remontu lub montaż okien w realizowanych inwestycjach, poszukując nowocze-snych rozwiązań w promocyjnych cenach. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma Vetrex przygotowała specjalne akcje rabatowe.

 

20170808vetrex Cieply parapet Vetrex za 1 zl


Klienci, którzy zakupią energooszczędne okna Vetrex, będą mieli możliwość naby-cia ciepłych podkładów podparapetowych w cenie 1 zł za sztukę!
Podkład pozwala osiągnąć wyjątkowo korzystne parametry w zakresie izolacji cieplnej i oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.


Ciepłe okna nie spełnią swojego zadania, jeżeli będą źle zamontowane. Nie szczędzimy wysiłków, by nieustannie uzmysławiać to naszym Klientom. W tym celu staramy się również wykorzysty-wać akcje promocyjne przygotowywane tak, by oferowały kompleksowe rozwiązania. Dlatego teraz, kupując nasze topowe produkty, np. V90+, czy V82 – nasi Klienci otrzymają ciepły podkład za złotówkę. Jest to realna oszczędność, dzięki której Inwestor może zaoszczędzić nawet kilkaset złotych - informuje Marek Karwowski, dyrektor handlowy w firmie Vetrex.

 

 

20170808vetrex Vetrex Slide
W niższej cenie będzie też można nabyć okna przesuwne typu HST - Vetrex Slide 82, dedyko-wane do wykonywania konstrukcji o imponują-cych gabarytach, wygodnych w obsłudze i za-pewniających wysoką izolację termiczną.

 

Stałym punktem większości wpływających do nas zamówień dla domów jednorodzinnych są systemy przesuwne. Klienci szukają najlepszych rozwiązań do realizacji dużych przeszkleń, które harmonijnie połączą przestrzeń mieszkalną z ogrodem, a jednocześnie będą na tyle funkcjonalne, by przesuwanie ciężkich skrzydeł nie sprawiało kłopotu. Odpowiedzią na te potrzeby jest system Vetrex Slide 82, który teraz oferujemy ze specjalnym rabatem – dodaje Marek Karwowski.

 

20170808vetrex VP70 do mieszkan w bloku


Dla Klientów poszukujących rozwiązań o korzystnym stosunku jakości do ceny, Ve-trex proponuje stolarkę o klasycznej linii – VP70. To idealny wybór dla osób planują-cych wymianę starych okien na nowe, szczególnie w budownictwie wielorodzinnym.

 

Promocja trwa od 17 sierpnia do końca września br. Jej szczegółowe warunki dostępne są w salonach sprzedaży Vetrex. Adresy punktów znaleźć można na stronie producenta: SIEĆ SPRZEDAŻY.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także