Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Nagroda Lidera Stolarki dla Pilkington IGP
Data dodania: 20.11.17

W październiku w siedzibie Business Centre Club odbyła się coroczna gala biznesowego klubu Forum 100 połączona z wręczeniem Certyfikatów dla Liderów Rynku Stolarki 2017. W obecności ponad 150 menedżerów firm okienno-drzwiowych dyplom Lidera Stolarki w kategorii szyby zespolone odebrał Mariusz Kołodziej, dyrektor sprzedaży szkła architektonicznego w Pilkington IGP.
Forum 100 to nieformalny klub biznesowy, skupiający menedżerów ponad 100 największych firm branży stolarki budowlanej, którego celem jest dążenie do poprawy warunków działalności gospodarczej poprzez wymianę informacji, opinii oraz doświadczeń.

 

20171101pilkington 3


Co roku w ramach spotkania klubu Forum 100 wręczane są cenione w środowisku nagrody Lidera Rynku Stolarki, które przyznawane są firmom odnoszącym największe sukcesy sprzedażowe w swojej kategorii.


Laureatem nagrody w kategorii dostawców komponentów do produkcji okien i drzwi, szyby zespolone, została firma Pilkington IGP, lider rynku szyb zespolonych oraz wiodący producent szkła przetworzonego w Polsce.

 

20171101pilkington 4


„Od wielu lat dążymy do utrzymywania bliskich kontaktów z polskimi producentami stolarki. Ich sukcesy oraz stale zmieniający się rynek stawiają nam nowe wyzwania oraz motywują nas do udoskonalania naszych produktów. Nagroda Lidera Stolarki jest dowodem na to, że zmierzamy w dobrym kierunku, a nasze działania i proponowane rozwiązania są skuteczne" – powiedział Mariusz Kołodziej, dyrektor sprzedaży szkła architektonicznego w Pilkington IGP, spółki należącej do NSG Group w Polsce.


W trakcie uroczystości wręczono także podziękowania firmom z branży okienno-drzwiowej współtworzącym koalicję Dom Bezpieczny w I etapie programu. Program Dom Bezpieczny ma na celu budowanie świadomości społecznej w zakresie ochrony przed włamaniem do domów i mieszkań oraz kształtowanie wśród konsumentów nawyków bezpiecznego użytkowania nieruchomości. Program współtworzą czołowi, polscy dostawcy materiałów budowlanych, którzy wspierają akcję wiedzą swoich ekspertów oraz propagują dobre praktyki w zakresie doboru i użytkowania produktów o wysokiej klasie bezpieczeństwa.


„Udział w akcji Dom Bezpieczny rozumiemy jako działanie w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, które stanowi ważny element strategii aktywności NSG Group w Polsce. Akcja Dom Bezpieczny uzupełnia i wzbogaca o nowe wartości, wielokrotnie nagradzane praktyki CSR”. – powiedziała Natalia Kubowicz, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w NSG Group w Polsce.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik