Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 05 okladka1

Świat Szkła 5/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Od projektu do realizacji – profesjonalne doradztwo techniczne Schöck
Data dodania: 22.02.18

Zaufane, profesjonalne doradztwo jest równie ważne jak doskonałej jakości materiały oraz projekt. Firma Schöck, poza wysokiej klasy, specjalistycznymi rozwiązaniami z szeroko pojętej branży budowlanej oferuje kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji, co znacznie przyspiesza oraz ułatwia przebieg prac.


„Podstawą efektywnego budownictwa jest połączenie produktów najwyższej jakości oraz profesjonalnych doradców, którzy sprawnie przeprowadzą nas przez wszystkie etapy – od projektu, aż po zakończenie realizacji. Wybierając dostawcę – poza jakością oferowanych rozwiązań – należy wziąć również pod uwagę oferowany serwis.

 

Firma Schöck – producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań izolacji termicznej balkonów oraz izolacji akustycznej klatek schodowych – stosuje zasadę pełnej opieki i stara się zapewnić klientom nie tylko najwyższej klasy produkty, ale również kompleksową obsługę, która nie ogranicza się jedynie do wstępnego doradztwa przy wyborze rozwiązań, ale również stanie się nieocenioną pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji.

 


Ponadto przedstawiciele Działu Technicznego firmy Schöck biorą udział w licznych seminariach, konferencjach i szkoleniach skierowanych do przedstawicieli branży budowlanej, inwestorów i architektów, gdzie chętnie udzielają informacji oraz porad dotyczących samych rozwiązań oferowanych przez firmę, jak i różnego rodzaju problemów projektowo-konstrukcyjnych.” – tłumaczy Maciej Kowalczyk, Kierownik Działu Technicznego firmy Schöck.

 

 

 

20180202schoeck technical security

 


Od projektu…
W przypadku zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań niezbędna jest specjalistyczna, szczegółowa wiedza. Firma Schöck bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wdrożenie do projektu swoich technologii. Dlatego też pieczę nad projektem połączeń konstrukcyjnych w istotnym zakresie sprawuje wykwalifikowany i doświadczony dział techniczny.


„Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania. Niezależnie od wielkości przedsięwzięcia zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość usług. Traktujemy firmy wykonawcze, inwestorów i pracownie projektowe, z którymi współpracujemy, nie jak klientów, ale jako partnerów.

 

Staramy się, aby współpraca opierała się na profesjonalizmie i wzajemnym zaufaniu. Co ważne, odpowiednie doradztwo techniczne – szczególnie w tak wymagającej branży jak konstrukcyjno-budowlana – pozwala nie tylko usprawnić prace nad projektem, ale również uniknąć mogących mieć katastrofalne skutki błędów.” – dodaje Maciej Kowalczyk, kierownik Działu Technicznego.


…do realizacji
Analiza projektu, prawidłowe obliczenia i przygotowanie rozwiązań pod dostawy dla danego obiektu to dopiero początek współpracy. Profesjonalni doradcy firmy Schöck służą pomocą na każdym etapie budowy w zakresie doradztwa technicznego oraz sprawują pieczę nad montażem dostarczonych przez firmę rozwiązań.


„Doradcy Schöck towarzyszą klientowi podczas wszystkich etapów realizacji inwestycji. Oznacza to, że są również obecni na placu budowy. Oferowane przez firmę zaawansowane technologicznie rozwiązania wymagają precyzji, wiedzy i doświadczenia, które posiadają nasi pracownicy. Co istotne, Schöck dużą wagę przykłada do rozwoju i szkolenia kadry technicznej, która jest zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w branży budowlanej.” – tłumaczy kierownik Działu Technicznego firmy Schöck.


Efektem udanych współpracy uczestników poszczególnych etapów procesu budowlanego z firmą Schöck są zachwycające realizacje architektoniczne na całym świecie. Znajdziemy wśród nich między innymi nowoczesny kompleks mieszkalny Paragon w Berlinie, powstały w budynku starego szpitala, Riverwalk w Londynie - zespół nowoczesnych apartamentów, których tarasy o nieregularnych kształtach spójnie składają się na organiczną formę. Kolejne to zachwycające, szwajcarskie wille ze spektakularnym widokiem na jezioro Czterech Kantonów - czyli ekskluzywne Lakeview Residence Suites w Lucernie, a także Buchengasse w Wiedniu, które jest geometryczną interpretacją klasycznej bryły.

 

Z polskich realizacji wartych nadmienienia są między innymi apartamentowiec Wawrzyńca 19 wkomponowany w budynek starej elektrowni, Osiedle Forma Wysoka z rozległymi balkonami zapewniającymi malownicze widoki na otaczającą zieleń oraz gdański Brabank – nowoczesny kompleks w zabytkowej części miasta. Jako efekt wykorzystania produktów Schöck, godny uwagi jest także zespół trzypiętrowych budynków mieszkalnych – Osiedle Okrzei w Sopocie oraz zmodernizowany Pawilon nr 15, który mieści się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i zachwyca nietypową formą architektoniczną dla tego typu realizacji.


Doświadczeni i profesjonalni doradcy to nieoceniona pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji. Zaufana wykwalifikowana kadra nie tylko przyspiesza prace budowlane, ale również daje pewność wysokiej jakości wykonania oraz bezpieczeństwa. Firma Schöck wraz ze swoim zespołem doradców technicznych gwarantują nie tylko najwyższy poziom oferowanych rozwiązań, ale również profesjonalny serwis, który wesprze nas podczas całego procesu.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także