Aktualne wydanie

2020 04 okladka

Świat Szkła 04/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Technologia i design z widokiem: Drzwi tarasowe w systemie HS marki Urzędowski
Data dodania: 04.03.18

System przesuwnych drzwi tarasowych w systemie HS marki Urzędowski łączy w sobie szereg udogodnień, które sprawiają, że stanowią one kompletne uzupełnienie najnowocześniejszego budownictwa. Efektowny wizualnie design kryje w sobie zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność drzwi oraz gwarantują ich wysoki stopień energooszczędności.

 

20180222Urzedowski drzwi tarasowe HS1

 


Tym, co na pierwszy rzut oka wyróżnia drzwi tarasowe w systemie HS marki Urzędowski, jest szereg atutów związanych z aspektem wizualnym. Uniwersalny charakter systemu HS sprawia, że z jego zastosowaniem mogą zostać wykonane drzwi w dowolnym profilu okiennym, zarówno w linii stylistycznej Modern, Classic, jak i Sofline.

 

 

Ponadto klient może zdecydować się na jeden spośród 12 kolorów w każdym gatunku drewna, jak również dowolny odcień z listy ponad 200 propozycji kolorystycznych ujętych w palecie RAL. Dzięki szerokiej gamie kolorów możliwe jest doskonałe dopasowanie wyglądu stolarki otworowej do bryły budynku. Cechą, która wpływa tak na estetykę wykończenia oraz podniesienie komfortu użytkowania, jest obniżony próg, który został niemal zrównany z poziomem podłogi.

 

Rozmieszczenie przeszkleń w drzwiach przesuwnych HS marki Urzędowski może bazować na czterech odmiennych schematach (A, C, G, K), co pozwala na idealne dopasowanie tak do wymagań odbiorcy, jak i do projektu domu i jego wnętrz. Do aspektów funkcjonalnych zaliczyć należy także możliwość instalacji automatycznych, uruchamianych również za pomocą pilota, systemów otwierania i zamykania, a także wyprodukowanie drzwi o bardzo dużych rozmiarach (do 400 kg).

 

20180222Urzedowski drzwi tarasowe HS 88 C

 

Rewolucyjnym rozwiązaniem, które można zastosować w przypadku tego modelu jest napęd ePower – pierwszy na świecie w pełni automatyczny system otwierania HS, zupełnie niewidoczny z zewnątrz i wyjątkowo cichy.
Drzwi tarasowe w systemie HS wykonano z najwyższej jakości drewnianych elementów konstrukcyjnych, czego gwarancją jest precyzyjna kontrola procesów produkcji kantówki.

 

Wśród wykorzystywanych gatunków znajdują się zarówno gatunki rodzime (sosna, dąb), jak i egzotyczne (meranti, mahoń afrykański sapele, iroko, teak, orzech amerykański). Dodatkową funkcję wzmacniającą pełni powłoka lakiernicza, nanoszona za pomocą zautomatyzowanych linii Wagner/Eisenmann. Wykorzystana technologia pozwala na precyzyjną i równomierną aplikację lakieru, nawet w trudno dostępnych miejscach konstrukcji, przez co każdy milimetr jest szczelnie chroniony.

 

Zastosowanie nieszkodliwych dla zdrowia lakierów wodorozcieńczalnych PPG dba z kolei o standard bezpieczeństwa. W przypadku okien przesuwnych marki Urzędowski jakość surowców idzie w parze z wysokim stopniem energooszczędności.

 

Drewno, jako najcieplejszy z dostępnych na rynku naturalnych materiałów konstrukcyjnych, w połączeniu z pakietem dwu- lub trzyszybowym oraz technologią „ciepłej ramki” pozwala znacznie ograniczyć stopień przenikania ciepła na zewnątrz budynku. Dla inwestorów poszukujących produktów, które podkreślą nowoczesny charakter budynku, marka przygotowała także model drewniano-aluminiowy.

 


Drzwi drewniane HS Galux
Linia Modern
Drewno: Meranti
Profil: 78 mm
Wymiary: 250x220 cm
Pakiet 3-szybowy
Izolacyjność cieplna: Uw 0,9
Cena: 8869 zł netto