Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-www

 

Baner Press Glass final

 

 

 ET-Swiat-Szkla-480x150

SANPLAST Radzi, Inspiruje, Aranżuje
Data dodania: 03.04.18

Komfort i wygoda na co dzień – do tego dążymy wszyscy, ale tylko nieliczni wiedzą, jak przybliżyć się do ideału. Nieliczni, czyli Ci dla których równie ważne co walory estetyczne jest wysoka jakość wykonania i ciekawy design. Czy jest coś, co lepiej oddaje ducha zmian w naszym współczesnym rozumieniu luksusu?

 

20180333sanplast-dla-aktywnych

 


Od prawie 35 lat SANPLAST SA z dumą dostarcza swoim Klientom szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów do ich łazienek. Dlatego też bez względu na to czy jesteś młody, czy w tzw. trzecim wieku, singiel czy może masz dość dużą rodzinę, bez względu na to czy masz małe czy już nastoletnie dzieci - SANPLAST SA to zawsze sprawdzone i trafne rozwiązania dla każdego Klienta. I na każdą kieszeń. Zarówno dla zwolenników długich kąpieli, bo łazienka to idealny pokój kąpielowy, a także dla tych, którzy wolą szybki prysznic, bo nie mają na nic więcej ani czasu ani miejsca.

 

20180333sanplast-senior

 


Rozwiązania SANPLAST SA nie są sztampowe, powiedziałoby się, nawet, że są zdecydowanie ponadczasowe. Jednocześnie nowoczesne, zawsze z zachowaniem odpowiedniego smaku i stylu. Osoby ceniące elegancję znajdą w asortymencie firmy produkty idealne dla siebie – ekskluzywne kolekcje to właśnie odpowiedź na ich potrzeby.

 

20180333sanplast 7m2-Altus2

 

Wszystkie propozycje marki Sanplast sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale również w obiektach przeznaczonych dla sfery publicznej.

 

20180333sanplast 10m2-altus2


Dla zapewnienia szerokiego wyboru, SANPLAST posiada w swojej ofercie dziesiątki kabin prysznicowych, brodzików, wanien i parawanów. Łącznie jest to nieskończona ilość propozycji do każdego domu. Jeśli zatem poszukujecie pomysłu na ciekawą, modną i praktyczną aranżację swojej łazienki – eksperci SANPLAST SA doradzą i z powodzeniem pomogą przenieść swoje doświadczenie do Twojej łazienki na wiele lat.

 

20180333sanplast DJ-TX5-5mkw


Dla nas liczy się wzornictwo produktów - dobrze zaprojektowana kabina czy wanna, o odpowiednich proporcjach i eleganckim designie ma być ozdobą każdej łazienki. Chcemy jednak iść dalej. Tak jak łazienka w dzisiejszych czasach jest czymś więcej niż tylko miejscem do utrzymywania higieny osobistej, ale staje się domowym salonem SPA, tak samo my, do naszej oferty dodajemy teraz porady, pomysły i różne dodatkowe, ciekawe rozwiązania. Każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie.- dodaje Robert Rachowski - Product Manager Sanplast SA.

 

20180333sanplast KP4 TX5 w małej lazience 3mkw