Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

AIB Partnerem Głównym IX Kongresu Stolarki Polskiej
Data dodania: 22.04.18

IX Kongres Stolarki Polskiej logoMarka AIB została Partnerem Głównym IX Kongresu Stolarki Polskiej – największego wydarzenia w branży stolarki budowlanej w Polsce. Wspieranie tego przedsięwzięcia jest zgodne z filozofią działania firmy i hasłem „Chemia między nami”, które przyświeca jej już od wielu lat.

 


Firma AIB jest związana z Kongresem Stolarki Polskiej od kilku lat – w charakterze Partnera wspiera kolejne odsłony organizowanego przez Związek POiD wydarzenia. W tym roku współpraca ta ma szczególny charakter – przedsiębiorstwo świętuje bowiem 25-lecie swojej działalności.

 

AIB aktywnie uczestniczy w życiu rodzimego sektora stolarki budowlanej i funkcjonowaniu Związku. Z okazji 20-lecia współpracy, w 2016 roku AIB zostało wyróżnione przez POiD specjalną nagrodą w postaci Jubileuszowego Orła Polskiej Stolarki. Wyrazem tego zaangażowania jest również fakt, że do grona Członków Honorowych Związku, jako zasłużony przedstawiciel branży, należy Ryszard Szpura, Wiceprezes Zarządu AIB.

 


AIB to wiarygodne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizujące się w produkcji rozwiązań izolacyjnych, które stanowią perfekcyjne wykończenie każdej inwestycji. Produkty AIB zdobyły uznanie wielu partnerów handlowych w Polsce i za granicą i są stosowane w wyrobach renomowanych producentów z różnorodnych branż gospodarki.

 

Spółka otrzymała liczne nagrody, m.in. kilkukrotnie tytuł „Gazeli Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy, Statuetkę Marki Polskiej Gospodarki w 2015 roku oraz godło „Teraz Polska” dla serii ELASTLOK w kategorii „Produkty budowlane” w 2017 roku.

 


Kongres Stolarki Polskiej organizowany jest już od 9 lat. Celem każdej odsłony tego przedsięwzięcia jest omówienie najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed branżą stolarki budowlanej oraz wyznaczenie dalszych kierunków jej rozwoju. Kongres to idealne miejsce do integracji i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik