Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Kolejna firma zostanie uhonorowana „Orłem Polskiej Stolarki od dziennikarzy” – wręczenie nagród już 17 maja
Data dodania: 27.04.18

Podczas IX Kongresu Stolarki Polskiej po raz kolejny wręczone zostaną Orły Polskiej Stolarki. Jak co roku, jeden z nich zostanie przyznany przez dziennikarzy branżowych. Tym razem przedstawiciele mediów wyznaczą zwycięzcę w kategorii „Kreator Trendów”. Prestiżowa statuetka trafi na ręce reprezentanta wybranej firmy podczas uroczystej Gali IX Kongresu Stolarki Polskiej.

  


17 maja bieżącego roku Związek POiD uhonoruje ludzi, firmy i organizacje, które we właściwy dla siebie sposób są zaangażowane w pracę na rzecz rozwoju polskiej branży stolarki budowlanej. Na ręce reprezentantów firm oraz szczególnie zasłużonego dla branży przedstawiciela władz trafią Orły Polskiej Stolarki od Zarządu Związku POiD. Specjalne wyróżnienie i statuetkę przyzna także środowisko dziennikarzy – w tym roku w kategorii „Kreator Trendów”.

 


Nagroda w tej kategorii trafi do firmy z branży stolarki budowlanej, która zdaniem dziennikarzy, w 2017 roku w największym stopniu kreowała trendy w branży – wprowadzając innowacyjne produkty lub ulepszając te z dotychczasowej oferty lub wprowadzając nowe rozwiązania w zakresie designu.

 

20180433 POID Kongres Stolarki Polskiej Orzel

 


Zgłoszenia będą przyjmowane podczas wywiadu telefonicznego oraz na wskazany adres mailowy od 23 do 27 kwietnia 2018 roku. Następnie, w II etapie konkursu, odbędzie się finalne głosowanie, w którym przedstawiciele mediów wybiorą jedną spośród trzech najczęściej zgłaszanych przez redakcje firm. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 maja 2018 r. podczas Gali IX Kongresu Stolarki Polskiej w Grand Hotel Tiffi**** w Iławie.

 


Partnerem Strategicznym IX Kongresu Stolarki Polskiej jest firma Aluprof S.A. Partnerzy Główni wydarzenia to firmy: AIB, FAKRO, Klimas Wkręt-met, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Moffett, PORTA DRZWI, Teknos. Partnerami Wspierającymi Kongresu są firmy: Aereco, Fimtec, Soudal, ZEPRO.


Regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: http://kongres.poid.eu/
Szczegółowe informacje o wydarzeniu: https://kongres.poid.eu/
Zgłoszenie udziału: https://kongres.poid.eu/rejestracja/

***

Aluprof S.A. to jeden z czołowych europejskich producentów systemów aluminiowych dla budownictwa. Firma dostarcza na rynek systemy aluminiowe okienno-drzwiowe o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, a także systemy bramowe, roletowe i konstrukcje z profili aluminiowych do zabudowy ogrodów zimowych. Oprócz tego, producent oferuje też nowoczesne systemy fasadowe, zabezpieczające budynek systemy przeciwpożarowe i konstrukcje antywłamaniowe oraz energooszczędne rozwiązania stosowane w budownictwie pasywnym.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także