Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

IX Kongres Stolarki Polskiej pod patronatem AIB dobiegł końca
Data dodania: 03.06.18

IX Kongres Stolarki Polskiej, największe i najważniejsze wydarzenie dla branży stolarki budowlanej w Polsce dobiegło końca. Marka AIB była Patronem Głównym przedsięwzięcia. Podczas wieczornej Gali otrzymała zaś trzy wyróżnienia – certyfikat członka Związku POiD, dyplom z podziękowaniem za zaangażowanie w kampanię „DOBRY MONTAŻ” oraz specjalną statuetkę za 4-letnią działalność w Zarządzie oraz Radzie POiD.

 

 

20180522 POiD IX Kongres Stolarki Polskiej 1


Kongres Stolarki Polskiej organizowany jest już od 9 lat. Celem każdej odsłony tego przedsięwzięcia jest omówienie najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed branżą stolarki budowlanej oraz wyznaczenie dalszych kierunków jej rozwoju. AIB związane jest z Kongresem od początku: nie tylko wspiera go w charakterze Partnera, lecz również – poprzez obecność swojego przedstawiciela w Radzie i Zarządzie Związku – bierze udział w jego organizacji.

 

20180522 POiD IX Kongres Stolarki Polskiej 2

 


W tym roku podczas kongresowej Gali, na ręce przedstawicieli AIB trafiły: dyplom za udział w kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, certyfikat z rekomendacją dla firmy członkowskiej POiD oraz statuetka za aktywny udział i zaangażowanie w działalność Rady i Zarządu Związku POiD. – Jesteśmy dumni z tego, że polska branża stolarki budowlanej stale się rozwija, a nasze rozwiązania stanowią nieodłączną część całej produkcji.

 

Kongres Stolarki Polskiej to miejsce, w którym nie tylko możemy rozszerzyć swoje kontakty biznesowe, lecz przede wszystkim poznać nadchodzące trendy i potrzeby rynku. Liczne grono ekspertów oraz dobrej jakości program merytoryczny przyciągają uczestników, a nam – producentom – pozwalają poszerzyć wiedzę – mówi Ryszard Szpura, wiceprezes AIB.

 

20180522 POiD IX Kongres Stolarki Polskiej 3

 


AIB to prekursor nowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Działalność firmy rozpoczęła się w 1992 roku i początkowo skupiała się na produkcji materiałów wykończeniowych oraz izolacyjnych. Przez 25 lat AIB stało się wiarygodnym przedsiębiorstwem, o ugruntowanej pozycji rynkowej.

 

Jego produkty zdobyły uznanie wielu partnerów handlowych w Polsce oraz za granicą i są stosowane w wyrobach renomowanych producentów z różnorodnych branż gospodarki. W tym roku marka świętuje swoje 25-lecie.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także