Aktualne wydanie

2021 05 okladka1

Świat Szkła 05/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Produkt Sanplast finalistą konkursu Dobry Wzór 2018
Data dodania: 30.07.18

Konkurs Dobry Wzór to coroczne wyzwanie dla producentów designerskich produktów. Edycja 2018 jest jednak wyjątkowa, ponieważ konkurs obchodzi swój jubileusz. To już 25 lat poszukiwań najlepszych produktów i usług oferowanych zarówno przez polskie, jak i zagraniczne marki. Jednym z nich jest kabina z serii Free Zone marki SANPLAST, która została zakwalifikowana do finału konkursu i wystawy.

 

20180711sanplast D2-bez-barier Free Zone dobry wzor

 

Konkurs Dobry Wzór organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego to olbrzymie wyzwanie zarówno dla polskich, jak i zagranicznych firm. Rekomendowane do konkursu były cztery produkty: brodziki marki SANPLAST: brodziki z odlewu mineralnego linii Structure Mineral, prostokątne wanny Modesta, które zachwycają idealnie wyważonym połączeniem klasyki i nowoczesności, symetryczne, przyścienne wanny LUXO oraz kabina serii Free Zone.

 

 

Najbardziej docenionym produktem okazał się ostatni z produktów zyskując miano finalisty konkursu Dobry Wzór 2018. Cechą charakterystyczną finałowego produktu jest brak dolnego profilu. To rozwiązanie znaczenie ułatwia funkcjonowanie użytkownikom, szczególnie starszym. Brak dolnego profilu gwarantuje bezprogowe wejście, a tym samym zapewnia im bezpieczeństwo i komfort.

 

 

Drzwi kabiny zostały wyposażone w rolki łożyskowe zapewniają bezproblemowe i ciche otwieranie. Kabina Free Zone to połączenie piękna i funkcjonalności. Nowoczesna, nietuzinkowa i nienarzucająca się forma kabiny idealnie współgra i harmonijnie połączy się z wnętrzem praktycznie każdej łazienki. Dodatkowym atutem produktu jest modyfkacja powierzchni szkła - Glass Protect, która pozwala na utrzymanie produktu w czystości.

 

"Jest nam niezmiernie miło, że nasz produkt został wyróżniony kwalifikacją do finału konkursu Dobry Wzór 2018! Nasza kabina z serii Free Zone to efekt intensywnej pracy i poszukiwania równowagi między designem a wygodą i funkjonalnością. Ogromnie cieszymy się, że jury doceniło naszą pracę. Z niecierpliwością czekamy na finałową galę konkursu." - mówi Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu.


Firma Sanplast zaskakuje nas doskonale przemyślanymi rozwiązaniami, które dzięki swojej uniwersalności tworzą odprężającą harmonię z niemal każdą łazienką, a tym samym zapewniają wygodę swoim użytkownikom.