Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Marka Urzędowski polecana przez Związek Polskie Okna i Drzwi
Data dodania: 06.08.18

POiD jest prestiżową organizacją samorządową, działającą na rzecz rozwoju branży stolarki budowlanej w Polsce, która zrzesza cenionych producentów z całego kraju. Co roku związek wyróżnia najlepsze firmy z branży. W 2018 r. do grona firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi dołączyła spółka BMK EUROPE S.A., właściciel marki Urzędowski. To potwierdzenie wysokich standardów i najlepszy dowód na to, że produkty sygnowane logo Urzędowski są doceniane nie tylko przez klientów, ale również przez specjalistów z branży.

 

20180733Urzedowski okno

 


Fabryka Urzędowski od niemal 30 lat zaliczana jest do czołówki polskich producentów drewnianej stolarki otworowej. W 2015 roku, po przejściu w ręce nowego właściciela, otworzyła kolejny istotny rozdział swojej działalności. Decydując się na zakup fabryki zależało nam na kontynuowaniu tradycji marki i podkreśleniu wartości, z którymi sami się identyfikujemy. – mówi Jarosław Issel, prezes zarządu BMK EUROPE S.A.

 

- Zakup stolarki otworowej to wybór na lata, a niekiedy pokolenia. Produkujemy wyłącznie z drewna, będącego synonimem dobrego stylu i ponadczasowości. Koncentrujemy się na klientach, którzy są świadomi walorów tego materiału, a inwestując w nieco droższą stolarkę drewnianą - podwyższają standard oraz, co równie ważne, wartość domu lub budynku.

 

 

Doskonałym tego przykładem są prestiżowe projekty deweloperskie, w których stolarka drewniana jest jednym z argumentów sprzedażowych. Dbamy również o to, aby nasze produkty zapewniały użytkownikom komfort podczas codziennego użytkowania i odpowiadały na ich indywidualne potrzeby. Możemy pochwalić się pierwszą w Polsce realizacją drzwi tarasowych, wyposażonych w pełni automatyczny i kompletnie wbudowany w profil system otwierania ePower firmy G-U. To tylko jeden z przykładów gdzie design, estetyka i walory użytkowe sprawiają, że nasza stolarka w pełni zasługuje na rekomendację, przyznaną marce Urzędowski przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

 

20180733Urzedowski Certyfikat

 


Stolarka otworowa marki Urzędowski jest doceniana nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również coraz częściej wybierana jest do renomowanych realizacji deweloperskich. W samej Warszawie znaleźć można kilka takich punktów na mapie inwestycji. Na okna marki Urzędowski zdecydowano się m.in. w szeroko zakrojonym projekcie rewitalizacji i rozbudowy Browarów Warszawskich. Na pierwszym etapie inwestycji wykorzystano stolarkę w systemie Galux Modern o podwyższonych parametrach akustycznych i termoizolacyjnych.

 

Wykonano także drewnianą zabudowę loggii, w systemie łączenia stolarki okiennej z konstrukcjami Thermo Acoustic Panel, wykonanymi według zastrzeżonego projektu własnego Urzędowski. Aktualnie fabryka realizuje zamówienie do drugiego etapu tej inwestycji. Również w projektach nowoczesnych apartamentowców, takich jak Mozaika Mokotów oraz sPlace Park na Żoliborzu, zastosowano okna Urzędowski, z myślą o komforcie i satysfakcji przyszłych lokatorów.
www.urzedowski.pl

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik