Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

AIB Partnerem największych polskich regat morskich poza granicami kraju
Data dodania: 27.08.18

XI edycja Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim rozpocznie się 1 września br. w Chorwacji. Już po raz kolejny na błękitnych wodach Adriatyku załogi jachtów będą walczyć o zwycięstwo. Partnerem regat jest firma AIB – producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych.


Regatta Build Cup – największe polskie regaty morskie poza granicami kraju – to cykliczne wydarzenie organizowane przez firmę FAKRO. Od ponad dekady, co roku o tej samej porze reprezentanci polskiej branży budowlanej ruszają ku żeglarskiej przygodzie. Tym razem regaty odbędą się pod hasłem „Sport i chorwackie smaki”.

 

20180818AIB Regatta Build Cup

 


Jednym z Partnerów tego wyjątkowego wydarzenia jest firma AIB, która wspiera je od 4 lat. AIB to wiarygodne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizujące się w produkcji rozwiązań izolacyjnych, które stanowią perfekcyjne wykończenie każdej inwestycji. Firma aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju inicjatywach służących rozwojowi branży stolarki budowlanej w Polsce – w charakterze Partnera wspiera m.in. kampanię społeczną „DOBRY MONTAŻ” oraz organizowany corocznie Kongres Stolarki Polskiej.

 

 

– Regatta Build Cup to niepowtarzalne połączenie sportowej rywalizacji z możliwością integracji naszego środowiska. Z przyjemnością włączamy się więc w organizację wydarzenia, które na dobre wpisało się już w kalendarz branżowych imprez. Ufam, że tegoroczne odsłona regat przyniesie uczestnikom wiele pozytywnych wrażeń – mówi Maciej Ślączka, Prezes AIB. W tym roku AIB obchodzi 25-lecie działalności.

 


Mistrzostwa to także doskonała okazja do aktywnego wypoczynku. Uczestnicy będą mogli podziwiać jedną z najpiękniejszych linii brzegowych na świecie, z której słynie Dalmacja. W planach jest odwiedzenie pełnych urokliwych widoków wysp: Vis, Hvar i Brac.

 


Regaty odbędą się w dniach 1-8 września 2018 roku. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej: https://regaty.fakro.pl

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także