Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-www

 

Baner Press Glass final

 

 

 ET-Swiat-Szkla-480x150

Relaks w czystej postaci od SANPLAST SA
Data dodania: 28.08.18

Wieczorny relaks po wyczerpującym dniu to przyjemność dla ciała i chwila wytchnienia dla ducha. Kąpiel we własnych czterech kątach koi nasze nerwy, pozwala się wyciszyć i nabrać sił na kolejny, pełen wyzwań dzień. Przyjemne fale, które otulają nasze zmęczone ciało mają działanie łagodzące stres dlatego warto poświęcić odrobinę czasu na domową dawkę odprężenia.

 

20180819sanplast TX-drzwi-DL

 

 

Wanna czy prysznic?
Oba te rozwiązania potrafią dać ogromne korzyści, jednak to właśnie wanna pozwala nam rozsiąść się wygodnie i cieszyć dotykiem delikatnej piany oraz aromatycznych olejków eterycznych. Marka SANPLAST wie, jak sprawić by doznania były jeszcze większe. Można wybierać produkty z 13 serii: AS, Idea, Eko Plus, Classic, TX, Free Line, Comfort, Modesta, Prestige, Avantgarde, Luxo, Space Line, Altus. Projektując swoje wanny, firma zadbała o optymalny kształt, różnorodność wymiarów czy niespotykany design, dopasowany zarówno do potrzeb wnętrza, jak i jego właściciela. Relaks w wannie to przyjemność, którą możemy, a nawet powinniśmy sprawiać sobie regularnie.

 

 20180819sanplast WP Free dwuoparciowa  umywalka Free

 

A może hydromasaż?
Hydromasaż, zwany także wodną kuracją to doskonały sposób na odpoczynek i zdrowie. Stanowi on najbardziej naturalną metodę leczenia na świecie. Wykonywany codziennie pozytywnie wpłynie na nasze stawy, kręgosłup, problemy z bezsennością czy migrenami. Wodna zabawa połączona z aromaterapią to przyjemność dla wszystkich naszych zmysłów, która pozwala cieszyć się odrobiną intymności. Dla każdego, kto jest miłośnikiem odprężenia w trakcie kąpieli, wanna z hydromasażem to interesująca oferta. Tego rodzaju masaż działa relaksująco na różne partie ciała np. kręgosłup, ramiona czy stopy. To także doskonały sposób na odpoczynek po ciężkim dniu pracy, czy wakacyjne orzeźwienie.

 

Łazienkowy relaks to jednak nie tylko gorące kąpiele. To także chwila wytchnienia w upalny dzień. Chłodny prysznic lub kąpiel w letniej wodzie to świetny sposób na ucieczkę przed wysokimi temperaturami. Zwłaszcza jeśli nasz dom nie jest wyposażony w klimatyzację. Schładzanie zimną wodą pomaga także zregenerować mięśnie po intensywnym wysiłku i zmniejsza obrzęki ciała. Chłodny prysznic to także orzeźwiająca dawka energii, zachęcająca do działania.

 

Niezależnie od tego, czy dysponujesz hydromasażem, tradycyjną wanną, czy kabiną prysznicową, z marką SANPLAST zawsze możesz poczuć się, jak w domowym SPA. Każdy produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowany w nowoczesnym stylu, który cieszy oko. Estetyka połączona z wygodą to idealny duet, który zapewni Ci odpoczynek, kiedy tylko masz na to ochotę.


Weź ulubioną książkę, kubek aromatycznej herbaty i daj ponieść się chwili odprężenia.
Wygodnie. Bezpiecznie. Po swojemu.