Aktualne wydanie

2021 06 okladka1

Świat Szkła 06/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

baner klej do luster 7 7 2021

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Relaks w czystej postaci od SANPLAST SA
Data dodania: 28.08.18

Wieczorny relaks po wyczerpującym dniu to przyjemność dla ciała i chwila wytchnienia dla ducha. Kąpiel we własnych czterech kątach koi nasze nerwy, pozwala się wyciszyć i nabrać sił na kolejny, pełen wyzwań dzień. Przyjemne fale, które otulają nasze zmęczone ciało mają działanie łagodzące stres dlatego warto poświęcić odrobinę czasu na domową dawkę odprężenia.

 

20180819sanplast TX-drzwi-DL

 

 

Wanna czy prysznic?
Oba te rozwiązania potrafią dać ogromne korzyści, jednak to właśnie wanna pozwala nam rozsiąść się wygodnie i cieszyć dotykiem delikatnej piany oraz aromatycznych olejków eterycznych. Marka SANPLAST wie, jak sprawić by doznania były jeszcze większe. Można wybierać produkty z 13 serii: AS, Idea, Eko Plus, Classic, TX, Free Line, Comfort, Modesta, Prestige, Avantgarde, Luxo, Space Line, Altus. Projektując swoje wanny, firma zadbała o optymalny kształt, różnorodność wymiarów czy niespotykany design, dopasowany zarówno do potrzeb wnętrza, jak i jego właściciela. Relaks w wannie to przyjemność, którą możemy, a nawet powinniśmy sprawiać sobie regularnie.

 

 20180819sanplast WP Free dwuoparciowa  umywalka Free

 

A może hydromasaż?
Hydromasaż, zwany także wodną kuracją to doskonały sposób na odpoczynek i zdrowie. Stanowi on najbardziej naturalną metodę leczenia na świecie. Wykonywany codziennie pozytywnie wpłynie na nasze stawy, kręgosłup, problemy z bezsennością czy migrenami. Wodna zabawa połączona z aromaterapią to przyjemność dla wszystkich naszych zmysłów, która pozwala cieszyć się odrobiną intymności. Dla każdego, kto jest miłośnikiem odprężenia w trakcie kąpieli, wanna z hydromasażem to interesująca oferta. Tego rodzaju masaż działa relaksująco na różne partie ciała np. kręgosłup, ramiona czy stopy. To także doskonały sposób na odpoczynek po ciężkim dniu pracy, czy wakacyjne orzeźwienie.

 

Łazienkowy relaks to jednak nie tylko gorące kąpiele. To także chwila wytchnienia w upalny dzień. Chłodny prysznic lub kąpiel w letniej wodzie to świetny sposób na ucieczkę przed wysokimi temperaturami. Zwłaszcza jeśli nasz dom nie jest wyposażony w klimatyzację. Schładzanie zimną wodą pomaga także zregenerować mięśnie po intensywnym wysiłku i zmniejsza obrzęki ciała. Chłodny prysznic to także orzeźwiająca dawka energii, zachęcająca do działania.

 

Niezależnie od tego, czy dysponujesz hydromasażem, tradycyjną wanną, czy kabiną prysznicową, z marką SANPLAST zawsze możesz poczuć się, jak w domowym SPA. Każdy produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowany w nowoczesnym stylu, który cieszy oko. Estetyka połączona z wygodą to idealny duet, który zapewni Ci odpoczynek, kiedy tylko masz na to ochotę.


Weź ulubioną książkę, kubek aromatycznej herbaty i daj ponieść się chwili odprężenia.
Wygodnie. Bezpiecznie. Po swojemu.