Aktualne wydanie

2021 05 okladka1

Świat Szkła 05/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

D+H na targach BAU w Monachium
Data dodania: 21.12.18

Cyfrowe, sieciowe, integralne i inteligentne – właśnie takie mają być rozwiązania prezentowane przez D+H na nadchodzących tar-gach BAU w Monachium. Jest to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej skupiające producentów systemów i materiałów budowlanych, a także inwestorów, projektantów i architektów z całego świata.

 

20181212 DH na targach BAU w Monachium wizualizacja DH

 

Projekt stoiska D+H zakłada wyodrębnienie kilku stref, na których przykładzie będzie zaprezentowane zastosowanie i sposób działania poszczególnych produktów i systemów. W odpowiednio zaaranżowa-nej przestrzeni zobaczymy m.in. system oddymiania grawitacyjnego, oddymianie szybu windowego, automatykę okienną wykorzystaną do naturalnej wentylacji, a także innowacyjne rozwiązania z zakresu zasi-lania i kontroli tego typu systemów.

 

 

Polskie akcenty w Monachium
W centralnej części stoiska znajdzie się TSZ-200, czyli centrala prze-znaczona do systemów wentylacji pożarowej, która została opraco-wana i wprowadzona na rynek przez D+H Polska. Polskich akcentów na stoisku globalnej marki D+H znajdziemy więcej – kompaktowy na-pęd VCD będzie uchylał skrzydło okna wykonanego na systemie Alu-prof przez firmę Amberline z Kołobrzegu, a nowa funkcja napędu okuć okiennych BDT zostanie zaprezentowana na stolarce dostarczo-nej przez firmę Vikking z Białej Podlaskiej – przy jej produkcji wyko-rzystano rozwiązania marek Aluplast i Winkhaus. Siłowniki D+H znaj-dziemy także na stoiskach producentów stolarki okiennej. Na szcze-gólną uwagę zasługuje okno strukturalne sterowane ukrytymi napę-dami D+H, które w swojej przestrzeni wystawienniczej zaprezentuje Ponzio Polska.

 

 

Międzynarodowa kooperacja
D+H po raz pierwszy w ramach targów BAU zorganizuje dni tema-tyczne poświęcone poszczególnym krajom, w których oferuje swoje rozwiązania i produkty. Dzięki temu każdego dnia na stoisku D+H bę-dzie można spotkać specjalistów i przedstawicieli grupy działających w różnych częściach świata, m.in. w Austrii, Dani, Szwecji, Holandii, Portugalii, Rosji czy Turcji. Dzień Polski zaplanowano na wtorek 16 stycznia.