Baner 2

O-I: EXPRESSIONS z nagrodą “Najbardziej obiecująca premiera” Oscars De L’Emballage
Data dodania: 07.01.19

 Nowa usługa oferowana przez Owens-Illinois, największego na świecie producenta opakowań szklanych, otrzymała tytuł „Najbardziej obiecującej premiery”, przyznawaną przez The Oscar De L’Emballage (Oskary w dziedzinie opakowań).


O-I: EXPRESSIONS (www.discoverexpressions.com) dzięki technologii druku cyfrowego, pozwala markom zamieniać szklane opakowania w dzieła sztuki. Zaprezentowana na początku września br. usługa O-I: EXPRESSIONS odpowiada na rosnące zapotrzebowanie klientów na różnicowanie opakowań w końcowym etapie produkcji. Oferuje klientom możliwość tworzenia wysoce spersonalizowanych i niestandardowych opakowań szklanych.

 

20190102PVA OSCAR EMBALLAGE 2018 1


Inicjatorem i organizatorem nagród-oskarów, doceniających doskonałość opakowań, jest Infopro Digital, wydawca francuskiej publikacji Emballages Magazine. Ceremonia wręczenia nagród na Oscars De L’Emballage odbyła się 26 listopada w Paryżu, w Elysées Biarritz.
Jesteśmy dumni, że tak prestiżowy program nagród docenił naszą nową usługę, która sprawia, że szkło jest jeszcze bardziej wartościowe dla marek, dzięki temu, że może elastycznie reagować na ich potrzeby w zakresie różnicowania i szybkiego wprowadzania na rynek. O-I: EXPRESSIONS zmienia wygląd opakowań szklanych i stanowi ekscytujący krok w strategicznym planie rozwoju O-I – powiedział Arnaud Aujouannet, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w O-I

 

20190102PVA OSCAR EMBALLAGE 2018 2


O-I: EXPRESSIONS pozwala tworzyć w szybkim czasie spersonalizowane i niestandardowe opakowania szklane o różnych pojemnościach i w przystępnej cenie, a do tego z szeroką gamą kolorów i możliwości projektowania. Usługa jest przede wszystkim dedykowana produkcji opakowań do krótkich kampanii, takim jak promocje sezonowe lub edycje limitowane.

 

20190102PVA OSCAR EMBALLAGE 2018 3


Możliwości te zostały rozszerzone o wersję premium usługi O-I: EXPRESSIONS RELIEF, która umożliwia markom stosowanie niestandardowych, możliwych do wyczucia palcami, cyfrowo drukowanych efektów, takich jak bezbarwne i kolorowe wytłoczenia. To ogromny krok naprzód, biorąc pod uwagę, dotychczasowe możliwości w dziedzinie personalizacji szkła
Więcej informacji o O-I : EXPRESSIONS na stronie: discoverexpressions.com