Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-002a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Lider innowacyjności
Data dodania: 12.12.08

    W dniach 21 do 25 października grupa AGC Flat Glass wzięła udział w odbywających się co dwa lata targach Glasstec, najważniejszej imprezie dla firm z całego świata specjalizujących się w produkcji szyb. Na stoisku AGC przedstawiono najnowsze technologie i produkty grupy. Wśród produktów warto wymienić niedawno wprowadzone na rynek ekologiczne lustro Mirox 3G, szkło antybakteryjne AntiBacterial Glass oraz innowacyjne szkło elektroluminescencyjne Glassiled – i wiele innych.

Naprawdę oryginalne stoisko
    Kolorowe stoisko firmy AGC Flat Glass składało się z kilku różnych części tematycznych. Niewątpliwie główną atrakcją było „Laboratorium innowacji”, pełne innowacyjnych produktów ze szkła, takich jak nowa, doskonale izolująca powłoka (Planibel Tri) do potrójnych szyb czy nowa oferta szkła lakierowanego (Lacobel) „Krąg AGC” w dynamiczny sposób przedstawiał działalność i produkty grupy na całym świecie, prezentując fascynujące przykłady architektury, natomiast „Zielony las AGC” symbolizował zaangażowanie grupy w ochronę środowiska poprzez jej produkty i działalność produkcyjną. Targi to również okazja, by spotkać się i porozmawiać z innymi, dzięki czemu stoisko AGC Flat Glass stało się dla odwiedzających ekscytującym i inspirującym doświadczeniem, w którym trzeba było wziąć udział.

Inne projekty AGC na targach Glasstec
● Innowacyjne pomysły AGC Flat Glass były zaprezentowane także w strefie „Glass Technology Live” Uniwersytetu w Stuttgarcie.
● Architektoniczne produkty szklane AGC pokazano w „Szklanym wahadłowcu” przed halą 11, aby odwiedzający mogli się lepiej zorientować, jak produkty wyglądają w świetle dziennym.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także