Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Grupa OKNOPLAST weźmie udział w targach pracy Jobicon w Krakowie
Data dodania: 13.03.19

12 marca w Krakowie odbędą się targi pracy Jobicon. Odwiedzający będą mieli okazję poznać oferty zatrudnienia pracodawców z całego regionu, a także wziąć udział w licznych wykładach i szkoleniach. Wśród prezentujących swoją ofertę rekrutacyjną firm znalazł się czołowy europejski producent okien i drzwi PVC, Grupa OKNOPLAST, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje nowych pracowników.

 

20190308oknoplast

 

Znane w całej Polsce targi pracy Jobicon są od lat organizowane przez portal rekrutacyjny Pracuj.pl. Już w najbliższy wtorek, 12 marca, w krakowskiej Tauron Arenie odwiedzający będą mieli doskonałą okazję zapoznania się z ofertami firm z całego regionu oraz skorzystania z licznych inspiracji dot. rozpoczęcia nowej kariery zawodowej. Wśród zapowiedzianych przez organizatorów atrakcji znalazły się m.in. nowatorskie szkolenia czy wykłady znanych prelegentów, m.in. aktora Macieja Musiała i prezenterki telewizyjnej Doroty Wellman.

 

 

OKNOPLAST zaprasza na swoje stoisko

Odwiedzający będą mieli okazję spotkać się z jednym z największych małopolskich pracodawców przy stoisku numer 113. Polskie, rodzinne przedsiębiorstwo w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do swojej centrali w podkrakowskim Ochmanowie. Na stoisku OKNOPLAST prócz nawiązania bezpośredniego kontaktu z rekruterami i rozwiania wszelkich wątpliwości, będzie można dowiedzieć się m.in. jak wygląda system rekrutacji, w jaki sposób aplikować oraz jakie benefity oferuje pracodawca. Wśród pożądanych w ostatnim czasie przez firmę stanowisk znajdują się m.in. webmasterzy, analitycy IT, technolodzy aluminium, specjaliści językowi oraz fachowcy działów badawczo-konstrukcyjnych.

 

– Poprzez udział w targach Jobicon chcielibyśmy spotkać się z zainteresowanymi pracą w naszej firmie specjalistami. Zależy nam, by stale budować wizerunek solidnego pracodawcy na polskim rynku pracy, dlatego nie mogło nas na tym wydarzeniu zabraknąć. Nasza podkrakowska centrala cały czas prężnie się rozwija, dlatego mamy nadzieję, że zachęcimy do rekrutacji wielu fachowców, którym oprócz benefitów oferujemy szerokie szanse rozwoju – mówi Joanna Jeziorowska, Dyrektor Personalny w Grupie OKNOPLAST.

 

 

Stabilna sytuacja Grupy OKNOPLAST w Polsce i Europie

Grupa OKNOPLAST to firma należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. W portfolio grupy znajdują się okna, drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne z PVC i aluminium, rolety oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów. Wszystkie produkty firmy spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii. Przedsiębiorstwo słynie na rynku ze swej innowacyjności – wprowadziło ponad 50 innowacyjnych rozwiązań wyznaczając trendy w całej Europie. Firma produkuje rocznie 1 500 000 okien, prowadząc działalność na 13 rynkach europejskich.

 

Więcej informacjij: https://oknoplast.com.pl/kariera/ 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik