Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 

Baner Press Glass final

 

AIB Partnerem Głównym X Kongresu Stolarki Polskiej
Data dodania: 25.04.19

20190441 aib 58AIB, firma specjalizująca się w produkcji innowacyjnych rozwiązań izolacyjnych, została ponownie Partnerem Kongresu Stolarki Polskiej. Tegoroczna, jubileuszowa odsłona wydarzenia odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance.

AIB, firma specjalizująca się w produkcji innowacyjnych rozwiązań izolacyjnych, została ponownie Partnerem Kongresu Stolarki Polskiej. Tegoroczna, jubileuszowa odsłona wydarzenia odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance.

 

20190441 aib 59

 


Kongres Stolarki Polskiej to najważniejsze wydarzenie w branży stolarki budowlanej w Polsce, organizowane przez Związek POiD, czyli największą organizację, zrzeszającą rodzimych producentów, dostawców i dystrybutorów działających w tym sektorze gospodarki. W tym roku wydarzenie będzie miało wyjątkowy charakter, ze względu na jubileuszową odsłonę. Podczas dwóch kongresowych dni przewidziane są trzy bloki tematyczne, które będą dotyczyć Przemysłu 4.0., wykorzystywania SMART rozwiązań oraz zagadnień marketingowych związanych ze skutecznym dotarciem do odbiorców z młodego pokolenia. Ponadto, w dniu 23 maja odbędzie się uroczysta Gala, na której wręczone zostaną specjalne wyróżnienia.

 


Coroczne spotkanie przedstawicieli środowiska stolarki budowlanej w charakterze Partnerów wspierają wiodące firmy z tego sektora gospodarki. Partnerem Głównym dziesiątej edycji Kongresu została firma AIB. – Chętnie udzielamy poparcia tak cennej inicjatywie, jaką jest Kongres Stolarki Polskiej. Podczas wydarzenia, dzięki wspólnym dyskusjom i podejmowanym tu decyzjom, kształtujemy przyszłość naszej branży. Razem szukamy najlepszych rozwiązań i budujemy siłę całego sektora – mówi Maciej Ślączka, Prezes Zarządu i jeden z założycieli AIB.

 

20190441 aib 58

 


AIB to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, zorientowane na ciągły rozwój. Firma jest jednym z czołowych krajowych producentów rozwiązań izolacyjnych, m.in. taśm izolacyjnych, uszczelek, profili uszczelniających czy laminatów butylowych. W jej ofercie znaleźć można również innowacyjny system do montażu stolarki budowlanej w warstwie ocieplenia SIMPLEX BASIC. AIB od wielu lat jest dostawcą materiałów izolacyjnych i komponentów do produkcji okien oraz drzwi dla największych marek z sektora stolarki otworowej i chemii budowlanej. Przedsiębiorstwo aktywnie angażuje się również w funkcjonowanie branży i Związku POiD, w charakterze Partnera uczestnicząc w kolejnych odsłonach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ” i MONTERIADY, realizowanej na targach BUDMA w Poznaniu.

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także