Baner 2

Vesuvius przedstawia najnowszą innowację w konstrukcji rolek do hartowania szkła.
Data dodania: 01.07.19

Vesuvius jest światowym liderem w produkcji rolek z topionej krzemionki do produkcji płaskiego i giętego szkła hartowanego. W roku 2008 Vesuvius był pionierem wprowadzając mechanicznie montowane końcówki metalowe do rolek, eliminując stosowanie klejów i żywic.

 

20190505Patent Pending - Web banner - Smartly Driven Plus

 

Produkt znany jako rolki Smartly Driven™ został zaprojektowany na potrzeby produkcji szkła hartowanego i low-e glass aby sprostać wysokim temperaturom stosowanym w jego procesie produkcyjnym.

 

Klejone połączenie końcówki z ceramiką było zawsze najsłabszym punktem rolek i przyczyniało się do częstych przestojów maszyn.

 

Technologia Smartly Driven™ zapewniła niezawodność i stałą wydajność piecy hartowniczych docenianą przez tysięce zadowolonych klientów.

 

Vesuvius wciąż inwestuje w technologię wspomagające wydajności produkcji swoich klientów. Najnowsza innowacja nosi nazwę Smartly Driven™ Plus Rolls.

 

Nowa konstrukcja rolki do hartowania szkła pozwala na bardziej precyzyjny montaż końcówki, połączenie jest znacznie mocniejsze i lżejsze od dotychczas stosowanych rozwiązań.

 

Produkt został przetestowany przez użytkowników kładących szczególny nacisk na produkcję szkła o najwyższej jakości, którzy potwierdzili korzyści płynące z zastosowania technologii Smartly Driven™ Plus.

 

Produkt został oficjalnie zaprezentowany na wystawie Glasstec w Niemczech, szczególne wrażenie zrobiło wideo przedstawiające odporność nowego połączenia na surowe testy mechaniczne, które udowadniają niewątpliwe korzyści płynące z zastosowania nowej technologii.


Więcej informacji można uzyskać na stronach internetowych www.Vesuvius.com  lub kontaktując się z lokalnym biurem Vesuvius.