Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

XIV zebranie Zarządu Głównego SARP oraz Rady Prezesów SARP
Data dodania: 08.07.19

W dniach 28-30 czerwca 2019 roku w Domu Architekta w Kazimierzu Dolnym odbyło się XIV zebranie Zarządu Głównego SARP oraz Rady Prezesów SARP. Wśród wąskiego grona partnerów wydarzenia znalazł się Deceuninck, który, korzystając z okazji do umacniania partnerskich relacji ze Stowarzyszeniem, zaprezentował produkty firmy idealnie odpowiadające na oczekiwania praktyków z branży projektowej.

 

20190606deceuninck sarp3

 

Stowarzyszenie Architektów Polskich (oficjalny skrót SARP) to założone w 1934 ogólnopolskie stowarzyszenie zawodowe zrzeszające architektów. Statutowymi celami działalności SARP są: dbałość o jakość architektury i środowiska – zbudowanego oraz naturalnego – pojmowanych jako interes publiczny, tworzenie warunków dla rozwoju twórczości architektonicznej i jej ochrona, rozwój warsztatu architekta i ochrona zawodu. SARP prowadzi zarówno szeroko pojętą działalność kulturalną, naukowo-oświatową (organizacja sympozjów i wystaw), organizuje konkursy architektoniczne jak i służy świadczeniu wzajemnej pomocy przez polskich architektów.

 

20190606deceuninck sarp2

 

Spotkania z SARP na każdym poziomie, czy to z Zarządem Głównym, czy z oddziałami terenowymi, to spotkania oparte na zaufaniu i profesjonalizmie. W niepowtarzalnej atmosferze Domu Architekta w Kazimierzu Dolnym mieliśmy możliwość dyskutować o projektach, które są już w realizacji oraz - co najciekawsze - o projektach, które dopiero kiełkują w głowach architektów, o ich wizjach doskonałych, funkcjonalnych brył. Takie wydarzenia to okazja do dyskusji o tym, w jaki sposób producent swoimi innowacyjnymi produktami może wspierać projektantów, aby w wersji finalnej inwestor był zadowolony.
Widzimy wiele szans na rozwinięcie współpracy, aby działania architekta były wygodniejsze i dawały większą satysfakcję. Jako producent chcemy w niedalekiej przyszłości zagwarantować architektom nowe narzędzia do sprawniejszej i bardziej efektywnej pracy, do czego z całą pewnością przysłużą się takie spotkania i bezpośrednie rozmowy – podkreśla Tomasz Chmielarz, Project Sales Manager w Deceuninck.

 

20190606deceuninck sarp

 

Firma Deceunick wyjątkowo ceni sobie współpracę z biurami projektowymi. Dzięki takim wydarzeniom obie strony mają możliwość nawiązywania partnerskich relacji oraz podejmowania wspólnych projektów i działań, które z pewnością przełożą się na tworzenie rozwiązań i produktów spełniających wszelkie oczekiwania klienta docelowego.ucyjnymi gwarantują najlepszą obsługę klientów. Deceuninck silnie koncentruje się na innowacji, ekologii i designie. Firma notowana jest na giełdzie w Euronext Bruksela ("DECB").

 

20190606deceuninck sarp1

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także