Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Nic nie jest ważniejsze od światła
Data dodania: 25.07.19

Światło słoneczne to źródło życia. Nie możemy się bez niego obejść. Od niego zależy nasz rozwój, samopoczucie i zdrowie. Starajmy się, by naturalnego światła było w naszych wnętrzach jak najwięcej. Wybierajmy rozwiązania, które wspierają jego dopływ do wnętrz, w których przebywamy. A wszystko po to, by zadbać o samych siebie.

 

20190707Amber Invado

 Szklane drzwi Amber. INVADO

 


Więcej światła we wnętrzach
Wybierając rozwiązania do naszych wnętrz stawiajmy na takie, które sprawią, że tak potrzebnego nam naturalnego światła będzie w nich jak najwięcej.

Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza tam, gdzie jest go niewiele z powodu usytuowania budynku, wielkości okien lub ich braku w niektórych pomieszczeniach ( np. w łazience).


Z pomocą przychodzą nam drzwi z przeszkleniami lub drzwi szklane, które nie tylko całą swoją powierzchnią przepuszczają światło, lecz są również niesamowicie estetycznym dopełnieniem wnętrza.

 

20190707Amber Invado drzwi szklane

 Szklane drzwi Amber. INVADO

 

Piękno i gra światła
Nieczęsto widujemy szklane drzwi w naszych domach, a szkoda.

Szkło jest niezwykle eleganckim i estetycznym materiałem, a szklane drzwi to rozwiązanie, które wprowadzi do naszego wnętrza element ekstrawaganckiej elegancji oraz niespotykanej gry świateł.

Szklane skrzydła nie tylko świetnie prezentują się we wnętrzach - są również bardzo bezpieczne.

 


20190707Amber1 20190707Amber2

 

Szklane drzwi pozwalają na nieograniczony przepływ światła do pomieszczenia, dzięki czemu jest ono bardziej doświetlone i optycznie powiększa się. A dzięki załamywaniu się promieni świetlnych na zdobieniach, które w drzwiach Amber powstają metodą sitodruku lub graweru, gra świateł tworzyć może niezwykłe efekty aranżacyjne.

 

Szklane drzwi AMBER

Linia szklanych drzwi Amber od INVADO składa się z czternastu, oryginalnie zdobionych modeli. Znaleźć wśród nich możemy geometryczne wzory dla wielbicieli usystematyzowanego porządku, fantazyjne modele urzekające płynnością linii czy asymetryczne kompozycje.


W każdym modelu szeroka tafla szkła opatrzona wybranych motywem dekoracyjnym sprawia, iż przenikające światło powoduje wyjątkowy aranżacyjny efekt.

 

Jeśli nie mamy ochoty na wzory możemy wybrać szybę jednolitą. Z wzorami czy bez wybierać możemy pomiędzy szkłem przeźroczystym oraz wersją satinato, która sprawia, że światło przenika przez drzwi lecz nie można zobaczyć, co dzieje się po ich drugiej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu szklane drzwi Amber mogą z powodzeniem zostać zamontowane w łazience czy sypialni.

 

20190707Amber3 20190707Amber4

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Szklane drzwi Amber są nie tylko piękne, lecz również bezpieczne. Cała kolekcja wykonana jest z hartowanego szkła o grubości 8 mm, co powoduje, że niezwykle trudno jest je rozbić. Dodatkowo, jeśli już miałoby dojść do takiej sytuacji, szkło rozbija się na drobne kawałki o zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu minimalizuje możliwość zranienia domowników.
Cena: od 792 zł. netto