Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 01 okladka

Świat Szkła 01/2021

User Menu

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

Przedłużamy wakacje – otwórz się na radość rabatów z OknoPlus
Data dodania: 30.08.19

Dla większości z nas początek roku szkolnego oznacza koniec wakacji, beztroskiego wypoczynku i radości z ciepłych promieni słonecznych. Jesień idzie – mamy na to radę! Dla tych wszystkich, którzy chcą cieszyć się słońcem przez cały rok, zachwycać bliskim kontaktem z naturą i podziwiać piękne widoki OknoPlus przygotował specjalną, jesienną promocję na okna i konstrukcje przesuwne.

 

20190808oknoplus 1a

 

Klimat nas nie rozpieszcza. Na dużą liczbę ciepłych, pogodnych dni nie mamy co liczyć - dlatego warto chwytać wszystkie promienie słoneczne, jakie oferuje nam przyroda. Naturalne światło poprawia nasz nastrój i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Duże przeszklenia zapewniają także szybkie i skuteczne wietrzenie pomieszczeń, tak potrzebne o każdej porze roku.

 

Jesienią i zimną, dzięki szklanym taflom, temperatura we wnętrzu może podnieść się nawet o kilka stopni, zapewniając większy komfort termiczny i oszczędzając energię potrzebną do ogrzania pomieszczeń.

 

Ale to, co z konstrukcji przesuwnych czyni absolutny „must have” nowoczesnych projektów architektonicznych, to ich walor estetyczny. Szkło to doskonały sposób na zatarcie granicy między tym, co wewnątrz i na zewnątrz.

 

Otwarta przestrzeń, nieograniczona przez cztery ściany salonu, w którą przebojem wdziera się zieleń przydomowego ogrodu jest marzeniem wielu z nas. Salon z wyjściem na taras lub ogród to duet idealny – szklane konstrukcje przesuwne to ich perfekcyjne dopełnienie. W ciepłe dni otwarte drzwi przesuwne automatycznie powiększają salon – a my zyskujemy dodatkową przestrzeń na relaks i wypoczynek, towarzyskie spotkania czy rodzinny posiłek.

 

Z bogatej oferty konstrukcji przesuwnych, dostępnych w ofercie firmy OknoPlus, w najbliższym czasie warto zwrócić uwagę na dwa rozwiązania – zwłaszcza że ich zakup w ramach jesiennej promocji nagradzany jest dodatkowym rabatem.

 

ULTRAGLIDE Monorail to idealne połączenie piękna i funkcjonalności, walorów estetycznych z wysoką efektywnością energetyczną. Zastosowanie aluminiowych profili pozwala na uzyskanie przeszkleń imponującej wielkości - nawet do 6 x 2,5m – i realizację najśmielszych projektów, w których szkło stanowi dominantę wzorniczą.

 

Możliwości aranżacyjne zwiększa bogata kolorystyka - system dostępny jest w klasycznej bieli, czerni, antracycie, brązie i szarości, kolorach palety RAL, w wykończeniu lakierem drewnopodobnym lub szerokiej gamie folii dekoracyjnych oraz barwach strukturalnych IGP i TIGER. Wymagających inwestorów z pewnością zainteresuje możliwość wykonania ram dwukolorowych - zastosowanie innej barwy stolarki od wewnątrz i na zewnątrz budynku.

 

Potrójny pakiet szybowy zapewnia doskonałe parametry termiczne. Współczynnik przenikania ciepła dla szyby wynosi 0,5W/m²K, a zastosowanie przekładek termicznych o szerokościach 22 i 28mm pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjności cieplnej – nawet do 0,7 W/m²K.

 

Morlite Vision to nowość w ofercie firmy OknoPlus. Ilość PCV sprowadzono tu do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu. Stylowy, a zarazem delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia.

 

Wyróżnikiem tego rozwiązania jest nowoczesny mechanizm otwierania i zamykania, działający inaczej niż w znanych dotychczas konstrukcjach przesuwnych. Po otwarciu, ruchome skrzydło natychmiast odsuwa się na odległość 8 mm od ościeżnicy, a w momencie zamykania - wraca do pierwotnej pozycji. Lekkie i łatwe poruszanie ruchomego skrzydła idzie w parze ze szczelnym zamykaniem.

 

Wielopunktowe ryglowanie, z jednoczesnym dociskiem na całym obwodzie konstrukcji oraz precyzyjnie dopasowane uszczelki, zapewniają najwyższy poziom uszczelniania i ochrony przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. W połączeniu z wysokiej jakości trzyszybowymi pakietami konstrukcja gwarantuje niski współczynnik przenikania ciepła, chroniąc również przed hałasem.

 

Akcja promocyjna potrwa do 31 października. Szczegółowe informacje o wielkości rabatów dostępne są w salonach sprzedaży OknoPlus oraz u doradców handlowych.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik