Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

konferencja webinarium 2021 

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Od teraz, Projekty Referencyjne marki Pilkington dostępne są poprzez wygodną aplikację na telefonie
Data dodania: 20.09.19

Architekci i projektanci, poszukujący inspiracji do swoich obecnych i przyszłych projektów mogą sięgnąć po najnowszą aplikację NSG Group. Ta niedawno uruchomiona aplikacja zawiera pełną bazę danych z łatwą w obsłudze wyszukiwarką. Dostępna jest na urządzenia z systemem IOS oraz Android. Pozwala na szybkie wyszukiwanie produktów marki Pilkington i dopasowanie wyników wyszukiwania do wymagań projektowych.

 

20190912aplikacja NSG Group


Aplikacja posiada atrakcyjny i łatwy w obsłudze interfejs, zawierający urozmaiconą bazę zdjęć. Umożliwia dzielenie się informacjami o najciekawszych obiektach architektonicznych ze znajomymi i współpracownikami za pomocą mediów społecznościowych.


Użytkownicy mogą wyszukiwać projekty według lokalizacji, typu budynku, kategorii korzyści, typu szkła lub za pomocą innych kryteriów. Wyniki wyszukiwania dostarczają pełną gamę inspiracji oraz szczegółowych informacji o produktach, ma to na celu wsparcie profesjonalistów z sektora budowlanego na każdym etapie procesu projektowania. Baza istotnych informacji jest też przydatna dla użytkowników spoza branży i wszystkich tych, którzy interesują się nowoczesną architekturą.


Lokalne i globalne bazy danych zapewniają dostęp do szerokiej gamy projektów z całego świata. Jednak największą zaletą aplikacji jest to, że przy jej pomocy można znaleźć projekty w najbliższej okolicy i przekonać się bezpośrednio jak wyglądają poszczególne produkty w konkretnych realizacjach.


Jolanta Lessig, kierownik ds. komunikacji marketingowej w Europie NSG Group, powiedziała: „Ta łatwo dostępna baza danych projektów referencyjnych daje architektom i inwestorom szansę zdobycia inspiracji projektowych, a także zdobycia wiedzy na temat naszych produktów i ich specyficznych zastosowań. Dla osób zainteresowanych nowoczesną architekturą, aplikacja zapewnia dostęp do wielu inspirujących przykładów, takich jak biura, budynki mieszkalne, centra handlowe, obiekty rekreacyjne, szkoły i przedszkola, zrealizowanych przy użyciu szkła, pochodzącego z bogatego i wiodącego na rynku asortymentu naszych produktów”.


“Szkło odgrywa istotną rolę w budowaniu zrównoważonej architektury i daje nieograniczone możliwości w zakresie projektowania i kreowania przestrzeni. Nieocenione korzyści szkła w zakresie bezpieczeństwa, komfortu użytkowania, a także ochrony środowiska, obejmują izolację termiczną, ochronę przed słońcem, hałasem i ogniem oraz właściwości samoczyszczące”.


“Postrzegamy aplikację jako nieocenione źródło inspiracji w zakresie projektów referencyjnych dla projektantów i konstruktorów, a także jako kompleksową bazę danych dla specjalistów z dziedziny architektury."


Aplikacja Projekty Referencyjne na urządzenia z systemem IOS dostępna jest w Apple iTunes pod tym linkiem:
https://apps.apple.com/gb/app/project-references/id1474357446
Można również pobrać ją poprzez Google Play Store tutaj (dla urządzeń z systemem Android):
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nsg.projectreferences

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik