Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-002a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Nowa kamera termowizyjna o dużej skuteczności FLIR T860 ułatwia kontrole przemysłowe
Data dodania: 23.09.19

Wbudowane funkcja planowania tras inspekcji (Inspection Route)  automatyzuje badania i upraszcza raportowanie

 Firma FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) ogłosiła dziś wprowadzenie modelu FLIR T860, najnowszego uzupełnienia serii T, rodziny o dużej skuteczności. Ta nowa kamera termowizyjna jako pierwsza ma wbudowaną funkcję planowania tras inspekcji (Inspection Route), idealnego narzędzia do ułatwienia kontroli krytycznych zasobów, w tym komponentów podstacji zasilania, linii dystrybucyjnych, sprzętu produkcyjnego lub układów mechanicznych i elektrycznych obiektu. Rejestrując zaplanowaną wcześniej trasę kamerą, inspektorzy ds. badań termicznych spędzają mniej czasu w terenie i mają mniej problemówpodczas sporządzania raportów z badań.

 

201909111FLIR-T860 a

 


Model T860 charakteryzuje się nagradzaną konstrukcją modułu kamery serii T FLIR, czyli ergonomicznym korpusem, dynamicznym ekranem dotykowym LCD widocznym pod niewielkim kątem oraz zintegrowanym kolorowym wizjerem do pracy w intensywnym oświetleniu. Kamera o rozdzielczości 640 × 480, aby zapewnić lepszą przejrzystość obrazu przez redukcję szumów o połowę w porównaniu z poprzednimi modelami, wyposażona jest w zaawansowaną technologię FLIR Vision Processing™, w tym opatentowaną technologię wzbogacania obrazu MSX® i UltraMax®. Sparowanie kamery T860 z opcjonalnym 6-stopniowym termicznym teleobiektywem umożliwia użytkownikom kontrolowanie celów pod napięciem z bezpiecznej odległości lub pomiar małych celów z większą precyzją.

 


Ta kamera termowizyjna zawiera zaawansowane narzędzia pomiarowe takie jak ustawianie poziomu / strojenie jednym dotknięciem oraz automatyczne ustawianie ostrości wspomagane laserowo, co pomaga użytkownikom szybko znajdować problemy i podejmować krytyczne decyzje. Ma również wbudowany system tras pomiaru działający z zaawansowanym oprogramowaniem do raportowania FLIR Thermal Studio do tworzenia numerowanych, oznaczonychtras inspekcji, które użytkownik może utworzyć z poziomu kamery. System ten pozwala użytkownikom na rejestrowanie danych pomiarowych oraz obrazów termicznych i foto w logicznej sekwencji , co przyspiesza rozwiązywanie problemów i naprawy.


Kluczową funkcją linii produktów serii T jest ergonomiczna konstrukcja zmniejszająca zmęczenie podczas całodziennych kontroli. Moduł obiektywu obracany o 180 stopni pomaga użytkownikom w diagnostyce trudno dostępnych komponentów w podstacjach i na liniach dystrybucyjnych. Seria T to również narzędzia optymalizujące procesy robocze, w tym przesyłanie strumieniowe przez Wi-Fi do aplikacji mobilnej FLIR Tools® w systemach Android i iOS, oznaczanie danymi GPS w kamerze, notatki głosowe oraz indywidualne foldery robocze.


Kamera T860 zawiera nowe subskrypcyjne oprogramowanie FLIR Thermal Studio Pro. Ten profesjonalny program pozwala na dostęp do funkcji stale zapewniających oszczędność czasu, a także do bezpłatnych aktualizacji oprogramowania.

 

Kamera FLIR T860 jest teraz dostępna w sprzedaży za pośrednictwem autoryzowanych partnerów dystrybucji FLIR. Więcej informacji o FLIR T860 znajduje się na stronie www.flir.com/t860.

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także