Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

OKNOPLAST uruchamia największą promocję w roku - dobieraj produkty i obniżaj ceny
Data dodania: 06.11.19

OKNOPLAST rusza z doroczną promocją zimową, dzięki której produkty firmy można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Akcja obejmuje wszystkie kategorie produktów – systemy okienne, drzwi, drzwi tarasowe, rolety, a także nowe w portfolio przedsiębiorstwa bramy garażowe.

 

Już 4 listopada ruszyła największa w roku akcja promocyjna OKNOPLAST. Jak co roku firma przygotowała wyjątkową promocję dla swoich klientów. Tym razem im więcej kategorii produktów nabędziemy, tym większy otrzymamy rabat. Dzięki temu możemy wybierać z bardzo szerokiego asortymentu firmy.

 

20191008oknop

 

– Co roku nasza promocja zimowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zdajemy sobie sprawę, że i tym razem nasi klienci czekają na to, co dla nich przygotowaliśmy – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu Grupy OKNOPLAST. – W tym roku postawiliśmy na pakiety – im więcej produktów klient zdecyduje się kupić, tym otrzyma korzystniejszą cenę. Akcja dostępna jest we wszystkich salonach sprzedaży OKNOPLAST. Na miejscu eksperci doradzą, które rozwiązania będą najbardziej odpowiednie do stworzenia idealnej przestrzeni domowej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

 

Co bardzo ważne, promocją zimową objęte są produkty firmy w wybranych kolorach – zarówno okna, drzwi, drzwi zewnętrzne, rolety, jak i bramy garażowe. Wśród asortymentu warto wyróżnić m.in. najnowsze wyroby marki, takie jak ekologiczne okno Prismatic, czy nowoczesną bramę garażową Dekedo. Prismatic charakteryzuje się nie tylko niebywałym designem, lecz także doskonałymi parametrami proekologicznymi i izolacyjnymi, a więc może być stosowany w budownictwie energooszczędnym. Z kolei brama garażowa Dekedo została zaprojektowana ze starannością o każdy detal – zarówno pod kątem stylistyki produktu, jak i wysokiej jakości użytkowej. Trwałość powierzchni bramy, świetna izolacja akustyczna i skuteczne zabezpieczenie garażu przed utratą ciepła to efekt wyjątkowej konstrukcji produktu. Na uwagę zasługują także najcieplejsze okna z serii Winergetic, wpuszczające więcej światła Pixel i Prolux oraz spektakularne drzwi tarasowe HST.

 

20191104oknop1

 

– Zgodnie z naszą strategią, dokładamy wszelkich starań, aby produkty OKNOPLAST były komplementarne. Dzięki temu klienci mogą kupić okna, drzwi, rolety, drzwi tarasowe czy bramy garażowe, które nie tylko będą do siebie idealnie pasowały, ale także stworzą oryginalną, spójną przestrzeń mieszkania, czy domu – komentuje Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu Grupy OKNOPLAST.

 

Promocja zimowa OKNOPLAST trwa od 4 listopada do 15 grudnia 2019. Jej szczegółowe warunki poznać można w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz tutaj.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik