Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 01 okladka1

Świat Szkła 1/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

Roto Patio Inowa w drzwiach SMART-SLIDE docenione
Data dodania: 18.01.20

Innowacyjny system okuć Roto Patio Inowa w drzwiach SMART-SLIDE, uhonorowanych Złotym Medalem Targów BUDMA 2020, uznano za ciekawą alternatywę i doskonałe uzupełnienie segmentu przesuwnych drzwi tarasowych.

 

Doceniono zarówno wysoką szczelność termiczną i akustyczną, jak i wygodną obsługę, nawet bardzo dużych skrzydeł.

 

20200101Roto Patio Inowa w Roto Room Warszawa 1

 

System okuć Roto Patio Inowa, w drzwiach SMART-SLIDE firmy Aluplast to nowe rozwiązanie do przesuwnych drzwi tarasowych z PVC. Zaprojektowane z myślą o potrzebach budownictwa mieszkaniowego, ale również obiektów użyteczności publicznej, gdzie łatwość obsługi i niezawodność należą do najbardziej pożądanych cech.

 

Dzięki zaawansowanej technologii, drzwi SMART-SLIDE z okuciem Roto Patio Inowa zapewniają najwyższe parametry szczelności: przepuszczalności powietrza, odporności na napór wiatru i zacinający deszcz.

 

Nowatorska konstrukcja sprawia, że podczas zamykania skrzydło dociskane jest w poprzek do ościeżnicy, po całym obwodzie. Wysoką izolacyjność gwarantują odpowiednio dopasowane uszczelki oraz punkty ryglowania także w obszarze słupka środkowego.

 


Intuicyjne przesuwnie
Nowatorski mechanizm zamykania pozwala na prostą i intuicyjną obsługę, zbliżoną do rozwiązań stosowanych w drzwiach uchylno-przesuwnych. Dzięki lekkojezdnym rolkom skrzydło delikatnie i bez wysiłku przesuwa się względem nieotwieranej części konstrukcji.

 

Mechanizm oraz intuicyjne ułożenie klamki pozwala na łatwą obsługę drzwi, dostosowaną do możliwości dzieci czy osób starszych. To istotny atut szczególnie w porównaniu z konstrukcjami podnoszono-przesuwnymi.


Drzwi SMART-SLIDE, prezentowane będą podczas Monteriady na tegorocznych targach BUDMA. Pokazy montażu na żywo prowadzone wspólnie przez Aluplast i Roto będzie można oglądać codziennie w dniach 4-7 lutego 2020 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.roto-frank.pl

 



wytyczne montazu

    Informacje na temat Wytycznych montażu mozna uzyskać bezpośrednio w redakcji miesięcznika Świat Szkła:

   - Agata Kostrzewa   a Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

   - Agnieszka  Roguska    a Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  


   oraz dziale dystrybucji

   - Iwona Markowska    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 więcej informacji też na stronie o Wytycznych do montaż okien i drzwi zewnętrznych tzw Instrukcja RAL

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także