Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 05 okladka1

Świat Szkła 5/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Spy i Spy Hi-Speed: Szybsze i bezpieczniejsze dwukierunkowe systemy automatyki do bram garażowych
Data dodania: 18.02.20

Grupa NICE przedstawia nowe siłowniki do bram garażowych Spy i Spy Hi-Speed. Spy to najnowsza linia siłowników do automatyzacji bram garażowych, idealna do zastosowań mieszkaniowych: kompletny, inteligentny i bezpieczny system, wyróżniająca się innowacyjną koncepcją i projektem.

 

20200205Nice SpyHS application1

 

Spy jest pierwszym siłownikiem marki Nice z oddzielnie zabudowaną centralą sterującą: silnik siłownika porusza się wzdłuż szyny na zasadzie napędu zębatkowego, bez potrzeby użycia łańcucha lub innych głośnych elementów napędowych. Jest idealny dla każdej architektury.

 

20200205Nice Spy1 1

 


Spy jest prosty i szybki w instalacji i programowaniu. Przy użyciu procedury "Quick Setup", po naciśnięciu przez Instalatora przycisku otwierania, centrala sterująca automatycznie wykrywa wszystkie podłączone urządzenia i pozycje wyłączników krańcowych silnika.

 

20200205Nice Spy1 2

 

Dzięki zamocowanej na ścianie garażu centrali sterującej z wbudowanym dodatkowym oświetleniem LED i trzema przyciskami do sterowania automatyką, programowanie, obsługa i konserwacja urządzenia - są bardzo proste i wygodne.

 

Ważną cechą jest bezpieczeństwo: funkcja wykrywania przeszkód natychmiast odwraca ruch silnika w przypadku kontaktu bramy z przedmiotem lub osobą.

 

System wysprzęglania typu ON/OFF pozwala zwolnić lub zablokować silnik w dowolnej pozycji wzdłuż prowadnicy, wszystko w jednym prostym ruchu, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo nawet w przypadku awarii zasilania.

 

Co więcej, dzięki zasilaniu 24 V instalator jest chroniony przed ryzykiem porażenia prądem podczas pracy przy instalacji.

 

Nice Spy: the first Nice travelling motor for garage doors from Nice Group on Vimeo.

Spy Hi-Speed

Szybkość ma znaczenie, zwłaszcza gdy chodzi o bezpieczeństwo. Nice uważnie obserwuje potrzeby konsumentów i konsekwentnie odpowiada na nie, dlatego wprowadza na rynek rewolucyjnie szybkie siłowniki do bram.

 

Dzięki szybszemu otwieraniu użytkownik może bezpieczniej wjechać na posesję z ruchliwej ulicy, może też szybciej zamknąć bramę – mając pewność, że nikt nie zdąży przemknąć niezauważony. To najszybsze siłowniki dostępne na polskim rynku!

 

Nice rozszerza ofertę automatyki o dwukierunkowy siłownik Spy Hi-Speed, który skraca czas oczekiwania i gwarantuje większą szybkość otwierania i zamykania bram garażowych - aż o 60% .

 

Dwukierunkowy pilot Era One BiDi i dwukierunkowy odbiornik OXIBD znajdujące się w zestawie informują, czy polecenie zostało poprawnie odebrane przez automatykę bramy i pozwalają w dowolnym momencie sprawdzić status bramy wjazdowej lub garażowej (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta).

 

20200205Nice SpyHS application

Spy Hi-Speed, przeznaczony do domów.

 

20200205Nice SpyHS

Spy Hi-Speed: mechanizm zwalniający.

 

20200205Nice SpyHS application3


Różnice pomiędzy siłownikami obrazuje poniższy materiał wideo:

Spy Hi-Speed: faster garage doors from Nice Group on Vimeo.

Spy / Spy Hi-Speed - KORZYŚCI

Szybkość

Gdy nie chcesz czekać: dzięki Spy Hi-Speed brama garażowa otwiera się i zamyka dwa razy szybciej.

Łatwość użytkowania
Dzięki Spy wszystko jest w zasięgu ręki: dzięki oddzielnej konsoli sterującej SpyBox
z wbudowanym dodatkowym światłem LED i trzema poręcznymi kluczami do sterowania bramą garażową programowanie, konserwacja i użytkowanie stają się jeszcze prostsze.

Łatwość instalacji i zaprogramowania
Dzięki procedurze "Quick Setup" po naciśnięciu przycisku otwierania konsola sterująca automatycznie wykrywa wszystkie podłączone urządzenia i położenie wyłączników siłownika.
To ułatwia pracę instalatora.

 

 

SYSTEMY KONTROLI

Siłownik Spy i Spy Hi-Speed można łatwo kontrolować poprzez konsolę sterującą i pilot Era One BiDi, które znajdują się w zestawie.

 

20200205Nice SpyHS application4

Informacja o otrzymaniu polecenia:

- brama otwarta + wibracja
- brama zamknięta
- częściowo zamknięta / otwarta


Po naciśnięciu przycisku “i” na pilocie można w dowolnym momencie sprawdzić status bramy (otwarta, zamknięta, w ruchu). Szyfrowana komunikacja gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz zwiększoną odporność na zakłócenia radiowe. Dzięki temu pilot Era One idealnie sprawdza się w miastach i obszarach na których działa wiele urządzeń.

 


Sterowanie smartfonem

Dzięki technologii Apple HomeKit i certyfikowanemu interfejsowi Nice IT4WIFI, można sterować bramą garażową w dowolnym momencie z dowolnego miejsca w najprostszy sposób: przy pomocy smartfona.

 

 


Dowiedz się więcej

Aplikację MyNice Welcome App można pobrać bezpłatnie z: 20200205Nice SpyHS application5 20200205Nice SpyHS application6

Możesz też użyć aplikacji Apple Home do sterowania     20200205Nice SpyHS application7
bramą garażową za pomocą Siri i funkcji geolokalizacji.

 

 

SIEĆ SRZEDAŻY

Zainstaluj nowy system automatyki lub uaktualnij posiadany. Skontaktuj się z jednym z Licencjonowanych Partnerów Handlowych Nice, których lista znajduje się na stronie www.nice.pl  (zakładka: „Gdzie kupić?”), który zaproponuje rozwiązanie dostosowane do potrzeb.

 

1 W odniesieniu do standardowych wersji Spy i biorąc pod uwagę typową instalację, z wyłączeniem przyspieszania i zwalniania.

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także