Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Nero Style by Awilux – poznaj bezgraniczną głębię ekskluzywnej czerni w nowych oknach Awilux
Data dodania: 14.03.20

Czerń jest ponadczasowa, funkcjonalna, a zarazem elegancka. Jest to kolor, który od lat króluje w modzie, czego przykładem jest klasyczna sukienka - „mała czarna”. Jednak czerń sprawdza się także w nowoczesnym designie.

 

Firma Awilux wprowadziła do swojej oferty unikatowe, idealnie czarne rozwiązanie – z czarną matową powłoką, klamką i ramką międzyszybową, które znaleźć można w nowej linii stylistycznej Nero Style by Awilux.

 

 20200303awilux nero style by awilux1

 Nero Style by Awilux  fot. Awilux

 

 

Back to black
Okna z linii Nero Style by Awilux to innowacyjne rozwiązanie dostępne w idealnie czarnym kolorze. Elegancka okleina Black Ultimate nadaje profilom matowe wykończenie, na którym nie widać śladów palców czy plam.

 

Okna z linii Nero Style by Awilux gwarantują pełne czarne wykończenie – wraz z klamką i ramką międzyszybową – dzięki czemu możliwe jest wykonanie oryginalnej, jednokolorowej i eleganckiej aranżacji.

 


Innowacyjny system
Nowe aluminiowe okna Awilux oparte są na innowacyjnym systemie podnoszono-przesuwnym Schüco LivIngSlide.

 

System posiada skrzydła o głębokości zabudowy 82 mm i jest spójny pod względem wymiarowym z systemem Schüco LivIng, co zapewnia dostęp do szerokiej gamy profili dodatkowych, listew przyszybowych czy akcesoriów szklenia.

 

System, na którym oparta jest linia Nero Style by Awilux, posiada termozgrzewalne uszczelki przyszybowe z EPDM, które znajdują się w profilu skrzydła. Po zgrzaniu są one miękkie w narożach wewnętrznych i zapewniają optymalną szczelność, a tym samym ciepło.

 

20200303awilux nero style by awilux

 Nero Style by Awilux  fot. Awilux

 

O doskonałej izolacyjności cieplnej świadczy również termoizolowany próg oraz aluminiowe profile wzmacniające w ramie okna, a także specjalna przekładka termiczna zintegrowana z dodatkowymi izolatorami, która zapobiega powstawaniu mostków termicznych, kondensacji wody i powstawania przeciągów. Współczynnik przenikania ciepła dla ramy wynosi Uf=1,3 W/m2K.

 

Nieskazitelny design na zamówienie
Wyjątkowo atrakcyjny wygląd systemu podnoszono-przesuwnego LivIngSlide zapewnia maksymalne doświetlenie wnętrz oraz swobodę podczas projektowania przestrzeni.

 

Nowy system, na którym oparte są okna z linii Nero Style by Awilux, zapewnia wygodę użytkowania, dzięki zastosowaniu niskiego progu.

 

Duży wybór wariantów wykonania ze skrzydłami stałymi i przesuwnymi sprawia natomiast, że okna wpiszą się w nawet najbardziej innowacyjny projekt architektoniczny, tworząc ogromne przeszklenie w idealnie czarnej oprawie.

 

Nowe okna z linii Nero Style by Awilux to propozycja nowoczesnej stolarki, która dopełni aranżację każdego domu. Odważny, a zarazem klasyczny i głęboki odcień czerni to nowość na rynku, która przyciąga wzrok.

 

Okna oparte są na systemie LivIngSlide, który gwarantuje wysoką termoizolacyjność, komfort użytkowania oraz nienaganny design. Nero Style by Awilux to rozwiązanie pełne elegancji, szyku i z nowoczesnym charakterem.

 

Nazwa: NeroStyle by Awilux
Producent: Awilux Polska
Wymiary: 220x225 cm
Kolor (kolory w tej samej cenie): Black Ultimate
Współczynnik Uw dla tego wymiaru: Uw=0,91 W/(m2.K)
Współczynnik Ug pakietu szybowego: Ug=0,6 W/(m2.K)
Współczynnik przepuszczalności światła Lt: 74 %
Współczynnik przepuszczalności energii światła słonecznego g: 53 %
Cena katalogowa netto bez montażu: 10.300 zł

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik