Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 04 okladka

Świat Szkła 04/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

OKNOPLAST tworzy przestrzeń dla kultury i zaprasza na sztukę „Oszuści”
Data dodania: 15.03.20

Już za kilka dni w Och-Teatrze odbędzie się premiera sztuki „Oszuści” w reżyserii Jana Englerta w gwiazdorskiej obsadzie. Jednym ze sponsorów wydarzenia został OKNOPLAST. Przedsiębiorstwo oferujące okna, drzwi, rolety i bramy po raz kolejny tworząc przestrzeń dla kultury zaprasza na spektakle.

 

20200303OKNOPLAST sponsorem sztuki Oszusci

 

Obcowanie ze sztuką pomaga nam się rozwijać, poszerza nasze horyzonty. Dzięki rozwojowi technologii mamy teraz łatwiejszy dostęp do najważniejszych dzieł, możemy też poszukiwać tego co nas najbardziej interesuje. W dalszym ciągu jednak, wizyta w teatrze dla wielu pozostaje wyjątkowym wydarzeniem, świętem, do którego się przygotowujemy. OKNOPLAST od lat wspiera inicjatywy kulturalne, a teraz został sponsorem sztuki „Oszuści”.

 

„Jako OKNOPLAST od lat tworzymy przestrzeń dla sztuki, wspieramy twórców, doceniamy wyjątkowe inicjatywy. Tym razem chcemy zaprosić widzów na sztukę „Oszuści”. Producentem spektaklu jest firma BETA-ART Beaty Ścibakówny, a premiera odbędzie się w OCH-Teatrze w Warszawie. Jestem przekonana, że ta pełna intryg komedia trafi w gust wielu odbiorców” – zachęca Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

 

„Dziękujemy firmie OKNOPLAST za wsparcie tego teatralnego projektu. Stwierdzamy z wdzięcznością i uznaniem, że OKNOPLAST otwiera swoje okno także na kulturę i sztukę” – podsumowuje Beata Ścibakówna, odtwórczyni roli Moniki.

 

Sztuka pt. „Oszuści” Michaela Jacobsona, w reżyserii Jana Englerta, to wysokiej klasy komedia budująca intrygę i sieć małych kłamstewek między dwoma małżeństwami w średnim wieku i ich zakochanymi, wchodzącymi w dorosłe życie dziećmi. Małżeństwo i nuda z nim związana zainspirowała amerykańskiego dramatopisarza Michaela Jacobsa do napisania tej sztuki.

 

Temat wydaje się poważny ale podany jest lekko i z poczuciem humoru. Mierzą się z nimi trzy pary: Monika (Beata Ścibakówna), Howard (Piotr Grabowski), Sam (Zbigniew Zamachowski) i Grace (Gabriela Muskała) oraz grający ich dzieci Michelle (Michalina Łabacz) i Allen (FIlip Pławiak). Podczas rodzinnej kolacji, życie wszystkich par przewraca się do góry nogami...

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik