Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

#Zostańwdomu, ale co jeśli ten dom dopiero się buduje? KRISPOL radzi
Data dodania: 20.03.20

Wiosna to czas, kiedy rozpoczynamy lub kontynuujemy nasze domowe budowy, lub remonty. Co roku, tysiące Inwestorów wybiera, porównuje, testuje rozwiązania stolarki i podejmuje decyzje o zakupie w salonie sprzedaży.

 

Tegoroczna wiosna będzie jednak inna niż poprzednie, z powodu panującej pandemii, która wymusiła zmiany naszych przyzwyczajeń.

 

20200317krispo

 

Koronawirus, gorące hasło ostatnich dni. Władze apelują #Zostanwdomu, to dobry plan na najbliższy czas, ale co z naszymi zobowiązaniami, biznesami, codziennym życiem?

 

Obecna sytuacja to szereg pytań retorycznych. Wielu inwestorów planowało kolejny etap swoich budów właśnie teraz, wiosną. Z reguły jest to najlepszy czas na tego typu przedsięwzięcia.

 

Niektóre budowy miały dopiero wystartować. Czy czas kwarantanny można wykorzystać z pożytkiem dla swojego przyszłego domu i co najważniejsze – portfela? Podpowiadamy, co możecie zrobić, bez wychodzenia z domu.

 

 

Porada 1: Dobry czas na edukację

Jeśli Wasza rodzina jest na etapie ważnych, budowlanych decyzji, to dobry moment na edukację. Wyjątkowo przyjemną formą przyswajania sobie budowlanej wiedzy, są video blogi.

 

Na kanale Youtube sieci salonów KRISHOME znajdziecie całą serię porad Akademii Eksperta, które odpowiadają na najważniejsze pytania dotyczące budowy domu.

 

20200317krispol1

 

Dostępne są również zapisane relacje z programów na żywo [LIVE], które prowadzimy cyklicznie na Facebooku KRISPOL. Krótka i zwięzła forma pozwala na przyswojenie sobie wielu trudnych zagadnień.


Linki:
Akademia Eksperta: https://www.youtube.com/watch?v=kwLDtceIZ2g&list=PLBiyLrRNtWCd3jZP9z20dkkrZ7tgm1US

Zapisane relacje z programów na żywo:
https://www.youtube.com/watch?v=cRzAoop3nCQ&list=PLZWIZI_MFbcd4T7VPm1A4TX9BxckBHpV

Na naszej stronie internetowej znajduje się też specjalna sekcja „BLOG”, w której wyjaśniamy kwestie, które najczęściej nurtują inwestorów. Zastanawiasz się czy do garażu wybrać jedną czy dwie bramy? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru okna? A może po prostu szukasz inspiracji? Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

LINK DO BLOGA: https://krispol.pl/blog/

ZAINSPIRUJ SIĘ: https://krispol.pl/galeria/

 

 

Porada 2: Jeszcze więcej wiedzy

Videoporady są dla większości osób wygodnym sposobem na przyswajanie wiedzy w domu.
Drugim, cennym źródłem wiedzy są czasopisma branżowe. Wśród najpopularniejszych periodyków znajdziecie m.in.: „Murator”, „Budujemy Dom”, „Ładny Dom”.

 

Na rynku jest wiele tytułów, które szczegółowo poruszają zagadnienia urządzenia wnętrz. Może to dobry czas, żeby nauczyć się robić tzw. „mood boardy”, czyli tablice inspiracji?

 

Oczywiście istnieją programy online, które w tym pomagają, ale z powodzeniem mogą je zastąpić magazyny, nożyczki i kawałek papieru, na którym stworzymy własne zestawienia kolorystyczne. Przy okazji to świetny sposób na spędzenie czasu z całą rodziną i poznanie oczekiwań pozostałych domowników.

 

 

Porada 3: Wyceniaj, pytaj, analizuj

Jeśli Wasza budowa jest już na etapie stanu surowego, to właściwy moment, żeby dokonać wyceny, a następnie zamówić komplet stolarki. Sieć salonów KRISHOME, która oferuje kompleksową stolarkę dla całego domu – bramy, okna, osłony i drzwi – jest gotowa na telefoniczne i mailowe obsługiwanie zapytań klientów.

 

Oznacza to, że eksperci przygotują dla Was oferty, bez konieczności wychodzenia z domu. Znajdź najbliższy salon KRISHOME – www.krispol.pl/salony

KRISPOL

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik