Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 12 okladka

Świat Szkła 12/2020

User Menu

flow 160X600b

 

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

webinarium lamilux 1

Biesse zapewnia ciągłości działania
Data dodania: 24.03.20

20200303logo-biessegroupGrupa Biesse gwarantuje części zamienne, usługi i dostawę maszyn, pomimo spowolnienia produkcji dla dobra ludności. Grupa wykonuje restrykcyjne krajowe zalecenia mające na celu ograniczenie COVID-19 i zalecenia wydane przez przewodniczącego Rady Nadzorczej w niedzielę 22 marca, a także podobne przepisy przyjęte w krajach, w których grupa prowadzi działalność. Najważniejszym celem jest ochrona zdrowia pracowników i interesariuszy firmy oraz całej społeczności.

 

Pomimo spowolnienia produkcji w niektórych zakładach należących do grupy - dzięki nowym globalnym dyrektywom - firma nadal gwarantuje pełny zakres usług, od wsparcia posprzedażowego po dostawy części zamiennych i wirtualną pomoc, oferowaną bezpłatnie i w pełnym bezpieczeństwie dzięki zaawansowanym funkcjom platformy SOPHIA IOT.

 

„Współpracujemy z naszymi 39 spółkami zależnymi, aby zagwarantować ciągłość biznesową dla naszych klientów, udzielając im pomocy w zakresie części zamiennych i usług, a także w zakresie zdalnej pomocy i operacji w siedzibie klienta, w pełnej zgodności z lokalnymi przepisami. Zachęceni dużym portfelem zamówień stawiamy czoła tym tygodniom zagrożenia z pewnością siebie i głębokim poczuciem odpowiedzialności.

 

Ponadto maszyny, które są nadal produkowane przez nasze zakłady produkcyjne oraz technologia dostępna w naszych centrach we Włoszech, Ameryce Północnej, Australii, Malezji i Indiach, zapewniają dostawę, która jest więcej niż wystarczająca, aby sprostać wymaganiom klientów Biesse i Intermac na całym świecie i odpowiadać na ich potrzeby technologiczne w tym czasie. Dzięki tej strategicznej rezerwie jesteśmy w stanie stawić czoła niezbędnemu spowolnieniu bez powodu do obaw ”, powiedział Federico Broccoli, dyrektor działu sprzedaży.

 

Grupa podejmuje również solidne kroki, aby przyczynić się do walki z koronawirusem: po ogłoszeniu darowizny w wysokości 100 000 EUR na wsparcie szpitala San Salvatore w Pesaro, Grupa uruchomiła również program LET'S DO MORE, do zbierania funduszy, za które zostanie zakupiony nowy sprzęt dla szpitala, aby zapewnić prawdziwą pomoc miejscowej ludności podczas tej trudnej kryzysowej sytuacji:

 ***

Biesse Group jest światowym liderem w technologii obróbki drewna, szkła, kamienia, plastiku i metalu. Projektuje, produkuje i dystrybuuje maszyny, zintegrowane systemy i oprogramowanie dla producentów mebli, ram drzwi i okien oraz komponentów dla przemysłu budowlanego, stoczniowego i lotniczego. Firma inwestuje 4% swoich rocznych przychodów w badania i rozwój i zarejestrowała ponad 200 patentów. Działa za pośrednictwem 12 zakładów przemysłowych, 39 oddziałów, 300 przedstawicieli i wybranych dealerów, eksportując 85% swojej produkcji.

Do jego klientów należą jedne z najbardziej prestiżowych nazw we włoskim i międzynarodowym designie. Założona w Pesaro w 1969 r. przez Giancarlo Selci, w czerwcu 2001 r. Jest notowana w segmencie STAR włoskiej giełdy. Obecnie zatrudnia około 4200 pracowników na całym świecie.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik