Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-www

 

Baner Press Glass final

 

 

 ET-Swiat-Szkla-480x150

Inspiracje dla Twojego domu - wykorzystaj wolny czas! #zostańwdomu
Data dodania: 30.03.20

Wszyscy wiemy, że w obecnej sytuacji panującej epidemii, wskazane jest, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach.

 

Nasze mieszkanie to jedyne bezpieczne na ten moment schronienie, dlatego warto wykorzystać ten moment, rozejrzeć się i zastanowić się nad pozytywnymi zmianami, jakie możemy wdrożyć.

 

20200304sanplast PW2 FREEIIWP FREE z góry

 

Ważne jest, aby czuć się w domu dobrze i aby cieszył on „oko” wszystkich domowników. Sprawmy by nikomu nie chciało się z niego wychodzić!

 

20200304sanplast PW2 FREEIIWP FREE

 

Sytuacja, w której się obecnie wszyscy znajdujemy nie jest łatwa, jednak warto spojrzeć na nią z nieco z innej strony. Zawsze ważne jest aby szukać pozytywów.

 

W końcu kiedyś nadejdzie koniec epidemii i wszyscy wrócimy do normalnego funkcjonowania. Dlatego warto zostać w domu i wykorzystać ten czas, na to, na co zwykle go brakuje.

 

20200304sanplast rodzina w wannie

 

W momencie kiedy świat zwolnił, zwolnijmy i my i skierujmy naszą uwagę na rzeczy, które są dla nas przyjemne. Rozejrzyjmy się wokół i zastanówmy jak możemy sprawić aby umilić sobie ten czas.

 

Jeśli marzymy o większych zmianach w naszych domach, zaplanujmy i dążmy do ich realizacji. Nawet wtedy, gdy myślimy choćby o drobnej metamorfozie.

 

Producenci tacy jak SANPLAST, na swojej stronie internetowej prezentują aranżacje, które mogą nam posłużyć, jeżeli to właśnie łazienka ma być tym pomieszczeniem, któremu warto nadać nowej świeżości

 

20200304sanplast muzyka w kapieli

 

Planowanie nowej łazienki – jesteśmy na tak
Jest to idealny czas aby pomyśleć o własnych potrzebach i potrzebach naszych rodzin. I nie odkładać zaplanowanych rzeczy na później.

 

Lepszego momentu niż teraz, nigdy nie będzie. Jeśli marzy Ci się całkowicie odmienić jakieś pomieszczenie w swoim domu np. łazienkę, to bez problemu możesz to zrobić nie wychodząc z domu.

 

Jeśli chcesz dokonać tylko delikatnego liftingu również to dobry czas. Na stronie www.sanplast.pl znajduje się mnóstwo inspiracji, które mogą posłużyć w urządzaniu łazienki.

 

20200304sanplast photo-of-woman-holding-clear-glass-mug-977845

 

 

Zakupów możemy dokonać bez wychodzenia z domu – czyż może być lepiej ? Nagle okazuje się, że wcale nie trzeba wychodzić z domu, aby nadać naszemu łazienkowemu wnętrzu nowego tchnienia.

 

Wszystkie produkty można zamówić u dystrybutorów firmy SANPLAST SA, a na stronie internetowej samego producenta można zakupić części zamienne i produkty wyprzedażowe.

 

20200304sanplast pink-mug-and-magazine-2857583

 

#zostańwdomu i przygotuj sobie relaksującą kąpiel
Wielu z nas brakuje pomysłu, na to co robić w wolnym czasie. Ciągły pośpiech w jakim normalnie żyjemy, sprawił, że na nowo uczymy się spędzać chwile w domowym zaciszu.

 

A teraz mamy ich tak wiele, że zaczynamy się nudzić. A polski producent – Sanplast na swojej stronie internetowej prezentuje gotowe pomysły na relaks. Zostając w domu, zapewnijmy sobie taką kąpiel, na którą zwykle brakowało czasu. Specjaliści w dziedzinie kąpieli podpowiadają jak ciekawa może być kąpiel z dodatkiem ziół, czekolady a nawet kawy, radzą jak długo powinna trwać kąpiel aby była zapewniła nam najwięcej komfortu.

 

20200304sanplast zostańwdomu

 

Dla zainteresowanych dostępne są wskazówki dot. montażu produktów i ich codziennej obsługi. A wszyscy planujących zmianę w łazience, powinni koniecznie poznać inspiracje produktowe oraz aranżacje gotowych łazienek o różnej powierzchni.

 

#zostańwdomu!, korzystaj z wolnego czasu i planuj remonty! Relaksuj się w Czystej Przyjemności kąpieli i dbaj o siebie i swoich bliskich!