Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 01 okladka

Świat Szkła 01/2021

User Menu

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

Zmiana terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej
Data dodania: 30.03.20

W związku z wyjątkową sytuacją w kraju, spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, XI Kongres Stolarki Polskiej został przełożony na termin: 9-10 września br. Tematyka spotkania będzie dostosowana do aktualnych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami w obliczu kryzysu gospodarczego na niespotykaną dotąd skalę.


Kongres Stolarki Polskiej jest od 2010 roku organizowany cyklicznie przez Związek POiD. W tym roku z przyczyn niezależnych od organizatorów nastąpi zmiana terminu i spotkanie odbędzie się na początku września. Miejsce największego spotkania przedstawicieli branży stolarki budowlanej pozostaje jednak bez zmian – DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw.

 

20200304poid kongres1

 

– Z uwagi na aktualną sytuację w kraju związaną z rosnącym zagrożeniem koronawirusem, po licznych naradach i konsultacjach w gronie członków Zarządu Związku POiD, Rady Programowej, Partnerów oraz potencjalnych uczestników podjęliśmy decyzję o zmianie terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej na najbliższą możliwą datę: 9-10 września br. Czujemy się bowiem w obowiązku zapewnić jego uczestnikom bezpieczeństwo.

 

Temat przewodni wydarzenia: spowolnienie gospodarcze, dziś wydaje się jeszcze bardziej aktualny niż mogło się wydawać kilka miesięcy temu – tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD. – Jestem przekonany, że po zakończeniu pandemii przedstawiciele firm z branży stolarki budowlanej będą dążyli do spotkania, aby wymienić się swoimi doświadczeniami na temat sposobów radzenia sobie w trudnej rzeczywistości biznesowej, a więc Kongres będzie do tego z pewnością doskonałym miejscem – dodaje.

 

Związek POiD przewiduje w najbliższym czasie dodatkowe spotkanie Rady Programowej za pośrednictwem nowoczesnych technologii komunikacji w celu dostosowania tematyki wydarzenia do aktualnych wyzwań, które czekają gospodarkę w drugiej połowie roku. –

 

Chcemy zaprosić do udziału w Kongresie wybitnych doradców, którzy postarają się stworzyć dla przedsiębiorców z naszej branży swoistą instrukcję postępowania w sytuacji kryzysowej, a więc przed nami mnóstwo pracy, choć do tej pory wiele działań w ramach tegorocznej edycji Kongresu zostało już zrealizowanych z sukcesem.– mówi Paweł Wróblewski.

 

Zapraszamy do udziału w XI Kongresie Stolarki Polskiej, który odbędzie się w dniach 9-10 września br. w DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw. Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie internetowej wydarzenia: https://kongres.poid.eu/

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik