Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

ALUPROF głosami klientów otrzymał złote godło w programie Konsumencki Lider Jakości 2020
Data dodania: 17.04.20

20200409alFirma ALUPROF zajęła I miejsce w kategorii „PROFILE I SYSTEMY Z ALUMINIUM” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020. Wyróżnienie to rokrocznie przyznawane jest na podstawie opinii aktywnych konsumentów, co czyni markę najbardziej rozpoznawalną w swoim segmencie.

 

 

Zaufanie to podstawa

Laureaci programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI wyłaniani są co roku w toku badań, których uczestnikami są rzeczywiści konsumenci.

 

Obdarzając konkretne marki i produkty zaufaniem, w 100% decydują o przyznaniu brązowego, srebrnego i złotego godła. Posługiwanie się przez firmy tytułem Konsumencki Lider Jakości 2020 jest utożsamiane z gwarancją jakości oferowanych produktów i usług.

 

W ramach programu opracowywany jest specjalny raport, przedstawiający wnioski z przeprowadzonych badań. Zgromadzona w nim wiedza pozwala określić, czym kierują się klienci, jakie czynniki są decydujące w procesie zakupowym oraz jakie cechy usług i produktów przeważają podczas wysnuwania rekomendacji.

 

– Na utrzymanie pozycji lidera wśród producentów systemów aluminiowych dla budownictwa pracują codziennie setki naszych pracowników. Tym większe znaczenie ma dla nas otrzymanie złotego godła Konsumencki Lider Jakości 2020. Jest to ranking opracowywany na podstawie wiarygodnych opinii klientów, co nobilituje markę, a zarazem motywuje do dalszych starań.

 

Niewątpliwą zaletą programu jest raport z badań konsumenckich, w których z roku na rok bierze udział coraz więcej osób. Dzięki dostępnym wnioskom możemy jeszcze precyzyjniej zidentyfikować potrzeby klientów ALUPROF, lepiej odpowiedzieć na ich oczekiwania i dopasować ofertę produktową – mówi Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR ALUPROF SA.

 

Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z ekonomicznym dziennikiem nr 1 w Polsce – Dziennikiem Gazetą Prawną.

 

Firma ALUPROF jest liderem swojej branży w Polsce – posiada 40-procentowy udział w polskim rynku produkcji systemów aluminiowych. Od lat zalicza się również do europejskiej czołówki producentów systemów aluminiowych. ALUPROF rokrocznie jest laureatem prestiżowych nagród branżowych i biznesowych.

 

Tylko w pierwszym kwartale 2020 r. spółka została wyróżniona w rankingu Perły Polskiej Gospodarki, otrzymała statuetkę TopBuilder i znalazła się na 320. miejscu na Liście 2000 „Rzeczpospolitej”, poprawiając swój zeszłoroczny wynik aż o 19. pozycji.

Aluprof

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik