Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Vetrex uruchomił zdalną obsługę zamówień i rozpoczął wiosenną promocję
Data dodania: 22.04.20

Vetrex wprowadził zdalną obsługę zamówień. Klienci mogą bez wychodzenia z domu zapoznać się z ofertą, uzyskać wsparcie doradców i złożyć zamówienie. Jednocześnie firma przygotowała wiosenną promocję, która potrwa do 12 maja br.

 

„Bezpieczeństwo klientów jest dla nas szczególnie istotne. Zachowując restrykcyjne standardy sanitarne nasza fabryka wytwarza produkty, a Autoryzowane Salony Sprzedaży przyjmują zamówienia.

 

20200405vetrex Wiosenna promocja Vetrex

 

 

Ofertowanie i wsparcie podczas procesu zakupowego może odbywać się zdalnie. W ten sposób chcemy ułatwić inwestorom wybór odpowiednich rozwiązań w dogodnym dla nich kanale komunikacji i skorzystanie z wiosennej promocji” – mówi Paweł Bielak, Prezes Zarządu Vetrex.

 

Osoby, które chciałyby bez wychodzenia z domu zapoznać się z ofertą Vetrex i zamówić produkty, mogą wypełnić formularz dostępny na stronie www.vetrex.eu/promocje. W ciągu jednego dnia roboczego przedstawiciel firmy skontaktuje się z klientem i poleci mu położony najbliżej jego miejsca zamieszkania Autoryzowany Salon Sprzedaży.

 

Następnie doradca z wybranego punktu handlowego skontaktuje się z klientem w przeciągu 24 godzin, by poznać jego potrzeby w celu przygotowania odpowiedniej oferty. Istnieje też możliwość samodzielnego wyszukania Autoryzowanego Salonu Sprzedaży Vetrex z listy dostępnej na stronie internetowej firmy.

 

Konsultacje z doradcami techniczno-handlowymi odbywają się w preferowany przez klienta sposób, np. w formie wideorozmowy za pośrednictwem komunikatorów internetowych, mailowo lub telefonicznie.

 

20200405vetrex Okno V82 Vetrex Fot Vetrex

 

Produkty można obejrzeć nie tylko na firmowej stronie internetowej, ale również podczas wideorozmowy czy wirtualnego spaceru po ekspozycji. Osoby, które chciałyby zobaczyć je na żywo, są umawiane na wizytę w salonie sprzedaży.

 

Przed przygotowaniem finalnej oferty przedstawiciele salonu dokonają pomiaru na budowie lub w modernizowanym obiekcie. Podpisanie umowy może nastąpić w sposób dopasowany do potrzeb i wymagań klienta.

 

W przypadku bezpośrednich kontaktów z klientami, zarówno podczas wizyty w salonie, przeprowadzania pomiaru i montażu, przestrzegane są wszelkie procedury bezpieczeństwa. Pracownicy zostali wyposażeni w rękawiczki, maseczki i płyn dezynfekujący. Dbają oni również o utrzymanie bezpiecznej odległości. Spotkania w punktach handlowych odbywają się indywidualnie. Z kolei pomiary i montaże wykonywane są wówczas, gdy na budowie lub w modernizowanym obiekcie nie ma innych ekip ani osób trzecich.

 

Wraz z możliwością zdalnego składania zamówień Vetrex uruchomił wiosenną promocję. Klienci, którzy zakupią teraz okna V82, otrzymają ukryte zawiasy gratis. W ramach promocji można też uzyskać do 10% rabatu na drzwi Premium.

 

Okno V82 zapewnia wysoką termoizolacyjność i szczelność. Przy zastosowaniu pakietu 3-szybowego i ciepłych ramek dystansowych może ono uzyskać współczynnik Uw na poziomie 0,77 W/(m²·K). Dodatkowo dzięki potrójnemu systemowi uszczelek okno spełnia wymogi najwyższej, 4 klasy przepuszczalności powietrza.

 

Ukryte zawiasy to nowoczesne rozwiązanie podnoszące zarówno estetykę, jak i komfort użytkowania. Montowane pod przylgą skrzydła okucia są niewidoczne, dzięki czemu nie zakłócają perfekcyjnego wyglądu ram. Jednocześnie odznaczają się one dużą wytrzymałością, umożliwiając zastosowanie ciężkich, energooszczędnych pakietów szybowych. Ich konstrukcja zapobiega również deformacji uszczelek, co przekłada się na zwiększenie izolacji termicznej.

 

20200405vetrex Drzwi Premium Vetrex Fot Vetrex

 

Kolekcja drzwi Premium składa się z 31 modeli, które wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem zainspirowanym Paryżem. Na uwagę zasługują oryginalne tłoczenia i dekory, eleganckie przeszklenia oraz ciekawa kolorystyka. Odpowiednia konstrukcja i innowacyjne materiały sprawiają, że drzwi gwarantują wysoką izolacyjność cieplną oraz cechują się wyjątkową odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także