Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

EasyHedgeCut: Sekator akumulatorowy 18 V - kontrola, komfort i wydajność cięcia
Data dodania: 07.07.20

Bosch przedstawia lekki, a zarazem wydajny sekator akumulatorowy EasyHedgeCut 18-45. Sekator waży zaledwie 2,3 kg i można nim wydajnie i niezawodnie ciąć mniejsze oraz młode żywopłoty – do 160 m2 na jednym cyklu ładowania akumulatora.

 

Podstawą jest w tym przypadku optymalne dopasowanie istotnych elementów, takich jak silnik i przekładnia w połączeniu z inteligentnym sterowaniem elektronicznym Syneon Chip. Dzięki temu użytkownicy mają zawsze do dyspozycji maksymalny czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora.

 

20200606hbhedgecut035 3200x1800

 

Dodatkowo sekator pracuje z niezmienną wydajnością aż do ostatniego cięcia: urządzenie zachowuje pełną moc aż do wyczerpania energii. Sprawdzony system Anti Blocking obchodzi w tym roku jubileusz dziesięciolecia. W przypadku grubszych gałązek system zapewnia szybkie tempo pracy.

 

Niewielka waga i dobre wyważenie zapewniają wysoki komfort obsługi: sekator wygodnie leży w dłoni i można nim w łatwy sposób manewrować. Szlifowane techniką diamentową noże z listwą tnącą o długości 450 mm oraz odstęp pomiędzy nożami wynoszący 15 mm zapewniają efektywne i czyste cięcie mniejszych i młodych żywopłotów. Od małych i młodych do dużych i zdrewniałych żywopłotów – Bosch oferuje użytkownikom odpowiedni sekator akumulatorowy o napięciu 12, 18 lub 36 V do żywopłotów każdego rodzaju. Przykładowo do większych żywopłotów zalecamy model AdvancedHedgeCut 36. Na jednym cyklu ładowania akumulatora można nim przyciąć nawet 300 m2 krzewów.

 

Praca z systemem: „Power for All” firmy Bosch
Model EasyHedgeCut 18-45 jest częścią systemu akumulatorowego Power for All, obejmującego elektronarzędzia dla majsterkowiczów i narzędzia ogrodowe. Za pomocą jednego akumulatora litowo-jonowego 18 V można obecnie zasilać ponad 25 elektronarzędzi – od sekatora aż do młota udarowo-obrotowego. Użytkownicy mogą dzięki temu zrezygnować ze zbędnych akumulatorów i ładowarek, oszczędzając przy tym pieniądze. Logo „Power4ALL” na opakowaniu informuje, które narzędzia należą do systemu.

 

20200606hbhedgecut039 arrows

 

- Długa praca: maksymalny czas pracy akumulatora dzięki sterowaniu Syneon Chip
- System Anti Blocking zapewnia nieprzerwaną pracę
- Wielofunkcyjny: jeden akumulator do wszystkich narzędzi systemu „Power for All”

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także